Infolinka 6:30-18:00
Kamenná predajňa:
Po-Pi 6:30 - 18:00, So 7:30 - 12:00

PEGARUST – jedinečný náter na strechy, už 15 rokov na Slovensku

Máte už dosť striedania rôznych „zázračných“ náterov dva-tri v jednom, ktoré musíte už po 2-3 rokoch opäť pretierať a na vašej streche sa hromadia pozostatky ich odlupujúcich sa vrstiev? Zbavte sa ich a aplikujte PEGARUST na najbližších 10 rokov!

PEGARUST je 15 ročnou praxou overený jednozložkový antikorózny náter, ktorý sa dostal na špičku medzi výrobkami podobného zamerania. Primárne je určený ako dlhodobá ochrana oceľových, pozinkovaných a hliníkových povrchov, ale jeho využitie je podstatne širšie. Náter zlučuje excelentné adhézne vlastnosti, zvýšenú pružnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom a preto je určený ako dlhodobá ochrana pre hobby aj profi použitie. Aplikácia je možná aj vo vlhkom prostredí pri teplotách až 0°C. PEGARUST má vysokú kryciu schopnosť už v jednej vrstve bez použitia základového náteru.

  

PEGARUST je svojimi vlastnosťami predurčený na nátery striech a nátery problematických povrchov v korozívnom a kondenzačnom prostredí. Jednoducho sa aplikuje už v 1 hrubej vrstve na ťažko dostupných miestach aj v nepriaznivom počasí. Bez zložitého tuženia, riedenia a stráženia času, jednoducho otvoríte plechovku a natierate.

Príprava povrchu: potrebné je minimálne ručné očistenie od korózie, odstránenie nesúdržných starých náterov, odmastenie alkalickým detergentom (nie riedidlom). Všetky staré nesúdržné vrstvy náterov, ktoré ponecháte, môžu zapríčiniť skrátenie životnosti náteru Pegarust, preto doporučujeme prípraviť podklad čo najlepšie.

Aplikácia náteru: aplikácia je optimálna pri 20°C, vyhýbajte sa vysokým teplotám. Náter nerieďťe, len dôkladne premiešajte strojovým miešadlom. Ak máte pocit že je hmota hustá a ťažšie sa natiera, tak je to správne, nakoľko musíte na jednu vrstvu aplikovať minimálne 285 mikr. mokrého filmu, čo je cca 130 mikr. suchého filmu. Ak to nie je možné dosiahnuť (sklon, aplikačné prostriedky), je nutné aplikovať 2 vrstvy. Na koróziu aplikujte vždy 2 vrstvy náteru po 24 hodinách. Náter je dlhšie po aplikácii pri chôdzi mierne lepivý, preto znížte premávku na minimum. Vybrané sú 4 základné odtiene, ktoré reprezentujú väčšinu aplikačných požiadaviek na strechy.

  

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info