HG491 krém s leskom na striebro

HG491 krém s leskom na striebro
HG491 krém s leskom na striebro
HG491 krém s leskom na striebro
HG491 krém s leskom na striebro
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
7,30 €
6,08 € bez DPH
Popis produktu
Účinný čistiaci prostriedok na čistenie striebra pre dokonalý lesk.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

HG krém na striebro s leskom je sofistikovaný čistiaci prostriedok na striebro. Tento krém s leskom je ideálny na sčerneté alebo zájdené šperky či iné predmety zo striebra. Rýchlo a jednoducho obnovuje ich pôvodný lesk s dlhotrvajúcim efektom. Špeciálne vybrané leštiace zložky zaručujú, že pri aplikácii odstránite zo striebra všetky usadeniny. Únavné leštenie je minulosťou.

  • Pre dokonalý lesk.
  • Bez škrabancov.
  • Vydrží veľmi dlho.

Použitie

  1. Najskôr pomocou acetónu odstráňte akékoľvek ochranné vrstvy.
  2. Pred použitím dôkladne pretrepte dózu.
  3. Naneste malé množstvo HG krému na striebro s leskom na utierku na leštenie bez vlákien a jemne rozotrite na strieborný predmet. Nečistoty ako napríklad sčerneté usadeniny sa stratia už počas tohto procesu.
  4. Čistiaci prostriedok na šperky zo striebra nechajte pôsobiť približne 1 minútu a potom predmet jemne vyleštite, kým krém úplne nezmizne. Vždy používajte čistú utierku.
Poznámka: Tento čistič na striebro nepoužívajte na starožitnosti s tmavým odtieňom na okrajoch, ktorý sa nemá lesknúť. Nepoužívajte ho na takéto okraje.

Balenie: 125 ml   

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk