Ceresit CP27 Aquablock repair

Ceresit CP27 Aquablock repair
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
9,00 €
7,50 € bez DPH
Popis produktu
Viacúčelový silikónový tmel bez zápachu, na opravy a tesniace práce
Zistiť celý popis
Výrobca: HENKEL

Viac informácií o produkte

Ceresit CP 27 Aquablock Repair je viacúčelový silikónový tmel bez zápachu, na báze vody určený na opravy a izolačné práce v interiéri aj exteriéri. Produkt je určený na opravy menších škár, defektov a trhlín v oblasti strešných krytín, odkvapov, stien, odpadov, odtokov vody a stavebných detailov ako sú napr. svetlíky, strešné okná a vikiere, poklopy, detaily na balkónoch a terasách. Vhodný aj na vlhké podklady a staré zvyšky silikónu. Produkt je šetrný k životnému prostrediu a rozpustný vo vode pred vytvrdzovaním. Konečnú prídržnosť a pružnosť dosiahne po 3–4 týždňoch. Priľne k takmer všetkým stavebným materiálom. Vhodný aj na bituménové podklady, v prípade predchádzajúceho napenetrovania penetráciou Ceresit CP 29 Aquablock Primer. Nie je vhodný na priame použitie na podklady ako sú napr. PE, PP, PTFE, bitúmenové nátery, meď a na aplikácie pod vodou. Pri použití na bitúmenové podklady, tieto pred aplikáciou napenetrujte s Ceresit CP 29 Aquablock Primer. Vzhľadom na široké použitie odporúčame v prípade pochybností najskôr vykonať vlastné testy.

VLASTNOSTI

  • Univerzálny silikónový opravný tmel
  • Priľne k väčšine bežných stavebných podkladov
  • Odolný proti UV žiareniu a poveternostným vplyvom
  • Vhodný na vnútorné aj vonkajšie použitie

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk