Soudal Soudainject

Soudal Soudainject
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
32,80 €
27,33 € bez DPH
Popis produktu
Špeciálny krém na silanovej báze určený k injektážam muriva proti vzlínajúcej vlhkosti.
Zistiť celý popis
Výrobca: SOUDAL

Viac informácií o produkte

Soudainject je thixotropný emulzný krém na báze silan – siloxanov a vody, jeho aktívna zložka preniká hlboko do muriva, kde hydrofobizuje vodivé kapiláry a vytvára dlhodobo fungujúcu bariéru proti vzlínajúcej vlhkosti. Potrebujete vŕtať otvor iba do maximálneho priemeru 12-16 mm

Aplikácia: Vzdialenosť vŕtaných otvorov : 10 – 12 cm. Otvory vŕtajte vodorovne do špáry alebo mierne šikmo podľa stavebnej situácie. Rovina vrtov nad úrovňou terénu vo výške vnútornej podlahy. Hĺbka vrtov sa rovná hĺbke muriva mínus 2 cm. Priemer vŕtaných otvorov 12 – 16mm. Injektážny krém sa aplikujte do vrtov pomocou aplikačnej trubičky nasadenej na uzáver balenia. Otvor môžete vyplniť po ukončení prác expanznou maltou SOUDAHOLD.

Charakteristika:
 • na silanovej báze bez rozpúšťadiel
 • veľmi jednoducho sa aplikuje
 • nízka spotreba
 • určený pre vysoký stupeň zavlhčenia
 • dobre spracovateľná krémová pasta
 • jednoduchá kalkulácia spotreby
 • vhodný pre interiér aj exteriér
Príklady použitia:
 • injektáž vysoko zavlhčeného muriva
 • tehlové murivo
 • zmiešané kamenné murivo
 • murivo z hlinených tehál
 • murivo kladené na hlinenú maltu
 • rôzne utesňovacie a vyplňovacie aplikácie

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk