Belinka BELFRESH

Belinka BELFRESH
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
11,90 €
9,92 € bez DPH
Popis produktu
Účinné činidlo na odstránenie šedivosti z dreva, ktoré je vystavené poveternostným vplyvom.
Zistiť celý popis
Výrobca: Belinka
EAN: 3838968240025

Viac informácií o produkte

Účinné činidlo na odstránenie šedivosti z dreva, ktoré je vystavené poveternostným vplyvom. Zdôrazňuje prírodnú farbu schodných povrchov, stenových obkladov a záhradného nábytku. Je vhodné na oživenie povrchov z odolného typu dreva a drevených povrchov, ktoré už dlhšiu dobu neboli naolejované alebo ošetrené. Tento výrobok nie je vhodný na povrchy, ktoré boli ošetrené lazúrou alebo enamelom.


Vlastnosti:

  • odstraňuje šedivosť z dreva, ktoré je vystavené poveternostným vplyvom
  • zdôrazňuje prírodnú farbu schodných povrchov, stenových obkladov a záhradného nábytku
  • na oživenie odolných druhov dreva


Použitie: Na základe šedivosti v danej oblasti, môže byť činidlo použité ako neriedené alebo riedené vodou (max. 1 : 4). Drevo musí byť rovnomerne vyčistené a zvlhčené vodou.

Naneste dostatočné množstvo činidla a nechajte schnúť 10 alebo 20 minút. Nasledovne vyčistite drevo nekovovou kefou s tvrdými štetinami a rovnomerne vyčistite vodou, aby ste úplne odstránili činidlo. Tekutina nesmie na povrchu úplne zaschnúť, preto čistite veľké povrchy postupne. Tento výrobok sa musí používať pri teplote nad +8 °C. Nenanášajte pri priamom slnečnom žiarení. Pri povrchoch, ktoré sú vystavené poveternostným vplyvom odporúčame najprv použiť impregnáciu.


Výdatnosť: závisí od šedosti v danej oblasti; ak sa používa ako koncentrovaný, môže vyčistiť až 8 m2 povrchu

Balenie: 1L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk