CleanFit Tepovanie 500x koncentrát

Slovenský výrobokSlovenský výrobok
CleanFit Tepovanie 500x koncentrát
CleanFit Tepovanie 500x koncentrát
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
21,00 €
17,50 € bez DPH
Popis produktu
Koncentrát na tepovanie.
Zistiť celý popis
Výrobca: CleanFit

Viac informácií o produkte

Vysokoúčinný čistiaci ultrakoncentrát s miernou penivosťou vhodný na všetky druhy kobercov, nástenných a čalúnených plôch zo zmiešaných tkanín a plne syntetických vlákien. Na ručné aj strojové čistenie.

Z 1 litra koncentrátu pripravíte 250-500 litrov aplikačného čistiaceho roztoku.

Obsahuje vysoké množstvo tenzidov a detergenčne aktívnych látok. S príjemnou vônou. Už v nízkych dávkach zabezpečuje výbornú schopnosť čistiaceho roztoku preniknúť do vlákien a umožnuje tak ich dokonalé vyčistenie. Bez námahy odstraňuje aj staršie znečistenia. Na povrchu kobercov zanecháva vrstvu, ktorá znižuje tvorbu znečistenia. Tento prípravok je šetrný k životnému prostrediu.

Použitie:

Ultrakoncentrát je určený na prípravu mimoriadne účinných a v spotrebe úsporných čistiacich roztokov na ručné alebo strojové tepovanie všetkých druhov textilných povrchov. Vhodný do tepovačov a čistiacich automatov na koberce, extraktorov a vysávacích strojov.

Príprava aplikačného roztoku:

Ultrakoncentrát nadávkujte do stroja alebo vedra s vodou z 1-litrovej fľaše s priloženou dávkovacou odmerkou alebo skrutkovacej dávkovacej pomôcky na fľašu 20 ml (pozri súvisiace produkty) v pomere 1:500 (20 ml prípravku na 10 litrov čistiaceho roztoku).

Odporúčané dávkovanie podľa znečistenia na 10 litrov čistiaceho roztoku:

- mierne znečistenie a udržiavacie použitie riedi sa 20 ml koncentrátu na 10 litrov vody, čo znamená pripravenie až 500 litrov čistiaceho prostriedku

- silné znečistenie, riedi sa 40 ml koncentrátu na 10 litrov vody, čo znamená pripravenie až 250 litrov čistiaceho prostriedku

Účinné látky:

kyselina benzénesulfónová 4-c10-13-sek-alkyl deriváty, zlúčeniny s trietanolamínom, 15–30% neiónových tenzidov, > 30% aniónových tenzidov, parfum (citronellol, linalool, limonene), konzervant (benzyl alcohol). 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk