Helios Spektra Premium

Helios Spektra Premium
Helios Spektra Premium
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
67,00 €
55,83 € bez DPH
Popis produktu
HELIOS SPEKTRA PREMIUM je vysoko kvalitná umývateľná disperzná farba určená na dekoráciu a ochranu namáhaných vnútorných stien a stropov v bytových alebo kancelárskych budovách, v hoteloch, v škôlkach, v školách a v iných stavbách. Farba je vhodná na náter rôznych druhov minerálnych omietok, vlákno-cementových dosiek, betónu, sadrokartónových dosiek, tapiet zo sklených vlákien, papierových reliéfnych tapiet a starých náterov.
Zistiť celý popis
Výrobca: HELIOS
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

VLASTNOSTI:

  • vysoko odolná voči mokrému čisteniu
  • vynikajúce krytie
  • veľmi nízky obsah prchavých organických látok
  • paro-priepustná
  • šetrná k zdraviu a životnému prostrediu
  • tisíce odtieňov v systéme miešania HGMIX

Možnosť namiešať odtieň podľa vlastného výberu. 

Postup:

1. Vyberte si odtieň na stránke:

2. Napíšte nám číslo odtieňu a m2, ktoré chcete natierať na email eshop@farlesk.sk

3. My vám pošleme cenovú kalkuláciu na vybratý odtieň a množstvo ktoré budete potrebovať na zadané m2. Následne pridáme odtieň na eshop.

4. Vytvoríte si objednávku. Pri miešaných odtieňoch na zákazku vyžadujeme platbu vopred, ktorú si zvolíte pri vystavovaní objednávky, ako platbu kartou vopred, alebo bankovým prevodom.

5. Tovar vám doručíme, alebo si ho prídete vyzdvihnúť na predajňu.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Dobrý deň, 

touto cestou by sme Vás chceli informovať, že prepravná spoločnosť 123 kuriér ukončila svoju činnosť zo dňa na deň bez toho, aby nás na to upozornila. Ak máte objednaný tovar z nášho eshopu a ešte ste ho neobdržali, prosím, kontaktujte nás na adrese objednavky@farlesk.sk. Radi Vám pomôžeme s riešením situácie.

Zásielky od 22.11.2023 sú zasielané novou prepravnou spoločnosťou a sú dodávané bez zdržania.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info