ALPOIL olej renovačný

Slovenský výrobokSlovenský výrobok
Novinka
ALPOIL olej renovačný
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
10,20 €
8,50 € bez DPH
Popis produktu
ALPOIL - renovačný je špeciálny prírodný olej vhodný na konzerváciu a ochranu starších náterov dreva v exteriéri aj v interiéri.
Zistiť celý popis
Výrobca: COLOR COMPANY
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

 ALPOIL - renovačný sa používa na ošetrenie a údržbu ako konzervačný prostriedok nových aj starších, zvetraných náterov ako sú lazúry, oleje, napúšťadlá, moridlá .... Je určený na drevené povrchy vystavené poveternostným vplyvom - drevené okná, dvere, zárubne, parapety - altánky, pergoly, ploty, obklady fasád a balkónov - záhradný nábytok a iné. Je vhodný aj pre interiérové použitie: drevené lavice, stoly, obklady Každá povrchová úprava pôsobením poveternostných vplyvov zvetráva a staršie nátery sa časom poškodia, čo môže vážne obmedziť životnosť výrobkov z dreva, ktoré veľmi rýchlo degraduje. Renovačný olej uzatvorí vzniknuté mikrotrhliny. Olej vytvára vodoodpudzujúci povrch, ktorý znižuje prenikanie vody. Tak sa obmedzuje napučanie a zmršťovanie dreva a obmedzuje ďalšie praskanie. Na povrchu vytvára pružnú tenkú vrstvu, ktorá oživí vzhľad povrchovej úpravy a zvláčni ju, čím predĺži životnosť náteru aj dreva . Povrch je chránený pred vysušením, je odolnejší voči teplotným zmenám a má príjemnejšie dotykové vlastnosti.

Vlastnosti a výhody:
  • konzervuje a chráni
  • predlžuje životnosť pôvodných náterov
  • oživí pôvodný náter, obnovy lesk
  • uzatvorí mikrotrhliny
  • vytvára vodoodpudzujúci povrch
  • zvyšuje odolnosť voči poveternostným vplyvom
  • spomalí ďalšie praskanie dreva a náteru
  • rýchlo zasychá a nevytvára mastný povrch
  • rýchla a jednoduchá aplikácia

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info