HG304 obnova vzhľadu tvrdého dreva

HG304 obnova vzhľadu tvrdého dreva
HG304 obnova vzhľadu tvrdého dreva
HG304 obnova vzhľadu tvrdého dreva
HG304 obnova vzhľadu tvrdého dreva
Na sklade (6 ks)
- utorok 23. 7. u vás
11,30 €
9,42 € bez DPH
Popis produktu
Ošetrovanie, čistenie a ochrana: reštaurátor nábytku z tvrdého dreva.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577021191
Prepravná váha: 0,7 kg

Viac informácií o produkte

HG obnova vzhľadu tvrdého dreva bol vyvinutý špeciálne na ošetrenie a ochranu záhradného nábytku z tvrdého dreva. Zosilňuje farebný tón a prepožičiava vášmu záhradnému nábytku pekný, prirodzený lesk. Odstraňuje vyblednutie dreva a pomáha mu predchádzať. Rýchlo a jednoducho udržiava záhradný nábytok v prvotriednom stave celé mesiace a navyše je po aplikácii drevo vodeodolné.

  • Obnovuje prírodnú farbu.
  • Rýchla a jednoduchá aplikácia.
  • Zabezpečí výborný stav nábytku počas celej sezóny.
Použitie:
  1. Pred ošetrením prípravkom HG reštaurátor tvrdého dreva odstráňte najskôr suchou handričkou alebo kefou prach a nečistoty. 
  2. Iba VEĽMI zošednuté plochy podľa možností najskôr prebrúste. 
  3. Potom na drevo rovnomerne nastriekajte HG reštaurátor tvrdého dreva. 
  4. Prípadné kvapky rozotrite suchou handrou. 
  5. Prostriedok nechajte vsiaknuť a po 15 minutách ľahko utrite čistou, suchou handrou. 
  6. A teraz sa váš záhradný nábytok z tvrdého dreva opäť blyští v perfektnom stave.

Balenie: 500 ml

 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk