HG248 Prípravok na údržbu práčok a umývačiek riadu

Novinka
HG248 Prípravok na údržbu práčok a umývačiek riadu
Skladom (5 ks). Doručenie do 24 hodín.
Pri objednávke do 12:00 doručíme tento produkt do 24 hodín.
8,20 €
6,83 € bez DPH
Popis produktu
Pri každom praní sa znovu znečistia dôležité, často neviditeľné súčasti práčky a umývačky riadu vodným kameňom, zvyškami mydla, mastnotou a nečistotami. Preto dochádza k poruchám, ako je dlhšie trvanie umývacieho programu, nedostatočné odčerpanie vody alebo nedostatočné vypranie bielizne. Z toho dôvodu profesionálni opravári vždy po oprave kompletne vyčistia práčku či umývačku. Môžete to spraviť aj vy, keď každý štvrťrok jednoducho vyčistíte práčku a umývačku riadu pomocou HG prípravku na údržbu práčok a umývačiek riadu. Zabránite tak znečisteniu či upchatiu ťažko dostupných komponentov. Tesnenia zostanú elastické a odolné voči vode, čím sa predídete presakovaniu a prípadným skratom. Vystačí na 4 použitia v prípade umývačky alebo 2 použitia v prípade práčky.

Balenie 2x100g.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577215309
Prepravná váha: 0,6 kg

Viac informácií o produkte

Práčky a umývačky riadu sa na prvý pohľad zdajú byť čisté, ale tak čisté zasa nie sú. Pri každom praní či umývaní sa znovu znečisťujú zásadné (často neviditeľné) súčásti stroja vápnom, mydlom a nečistotami. Tento povlak spôsobuje poruchy súčiastok ich opotrebovaním. V najhoršom prípade prestane prístroj úplne fungovať, môžu však vzniknúť aj iné problémy, ako je nedostatečne vyprané prádlo, prací program trvajúci dlhšie, než by mal, prístroj, ktorý nedostatočne vyhrieva alebo neustále odčerpáva. Najznámejší príklad defektnej súčiastky je vyhrievacie teleso. Skôr, než sa rozbije, už dlhšiu dobu nefunguje, ako by malo. Na znečistenie sú však citlivé i iné súčiastky. Z tohto dôvodu profesionálni opravári práčok a umývačiek riadu prístroj po oprave vždy úplne vyčistia, aby si boli istí, že sa v krátkej dobe ako dôsledok znečistenia nerozbije iná súčiastka. Poruche ako dôsledku znečistenia možno tiež zabrániť tým, že každý štvrťrok práčku alebo umývačku sami veľmi jednoducho vyčistíte pomocou HG prípravok na údržbu práčok a umývačiek riadu. Tento výrobok je vyvinutý v spolupráci so špecializovanými opravármi bielej techniky a predchádza a rieši poruchy práčok a umývačiek riadu.

Pri používní HG prípravok na údržbu práčok a umývačiek riadu zabránite tomu, aby sa znečistením filtrov  poškodili plaváky, odvodné hadice a iné obtiažne dostupné súčásti. Tesniace gumy si zachovajú elasticitu a odolnosť voči vode, čím nedôjde k úniku vody a skratom. Samozrejme, že i všetky viditeľné časti prístroja budú krásne lesklé, takže stroj   zostane nielen  zvnútra ako nový, ale bude tak vypadať i zvonka.

Zaistite, aby práčka alebo umývačka bola prázdna. Naplňte nádržku na čistiacie prostriedky až po okraj s HG prípravok na údržbu práčok a umývačiek riadu. Nastavte program na najvyššiu možnú teplotu, spustite  celý program a nechajte ho bežať bez prerušenia.

V prípade práčok je treba nádržku na hlavný prací prostriedok alebo práčku samotnú naplniť jednou celou fľaštičkou prostriedku HG prípravok na údržbu práčok a umývačiek riadu riadu. Nepridávajte žiadny prací prášok naviac. Nastavte program na farebné prádlo. Potom práčku zapnite a nechajte prebehnúť celý program vrátane pláchania a odstreďovania.

 

 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info