BONDEX Floor Varnish

Novinka
BONDEX Floor Varnish
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
15,80 €
13,17 € bez DPH
Popis produktu
BONDEX Floor Varnish je interiérový jednozložkový polyuretánový lak. Používa sa na ošetrenie a údržbu všetkých druhov dreva a drevených prvkov v interiéri. Vhodný na drevené podlahy v interiéri, najmä do priestorov s intenzívnou prevádzkou.
Zistiť celý popis
Výrobca: BONDEX
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Podlahový polyuretánový lak na vodnej báze, ktorý sa vyznačuje vysokou mechanickou odolnosťou a ľahkou aplikáciou. Na povrchu vytvára veľmi tvrdý film odolný voči nárazom, poškriabaniu a vlhkosti. Lak chráni drevo proti zažltnutiu a je protišmykový. Výsledný náter zvýrazňuje štruktúru dreva a dodáva mu dekoratívny a moderný vzhľad. Vhodný na lakovanie dreva v interiéri, najmä drevených podláh a pochôdznych plôch ako sú parkety, drevené podlahy a dosky. Ideálny na nátery do priestorov so stredným zaťažením (obývacie izby, detské izby, frekventované chodby a pod.), ale tiež na nátery sál či športovísk.

Lak je atestovaný podľa noriem:

STN 73 4130 Schodištia a šikmé rampy.

STN 74 4505 Podlahy - stanovuje požiadavky na navrhovanie, zhotovovanie a skúšanie podláh vo vnútornom a vonkajšom prostredí stavieb. Norma rozlišuje podlahy v bytových budovách a nebytových budovách a zvlášť v budovách priemyselných stavieb, tzv. priemyselné podlahy. Využitie priemyselných podláh sa neviaže len na účel užívania budovy. Podlahy sa rozdeľujú podľa ich zaťaženia.

STN EN 14904 Povrchy pre športové areály. Vnútorné povrchy pre viaceré druhy športov.

STN EN 13036-4 Protišmykovosť - špecifikácia sa uskutočňuje podľa tejto normy, požadované hodnoty v rozmedzí 80 -110.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info