Adler Arova Neosol moridlo

Adler Arova Neosol moridlo
Adler Arova Neosol moridlo
Adler Arova Neosol moridlo
Adler Arova Neosol moridlo
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
16,00 €
13,33 € bez DPH
Popis produktu
Rozpúšťadlové moridlo na báze svetlostálych farbív pre žiarivé odtiene moridiel, nezvýrazňujúce póry a pre použitie na listnaté dreviny.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: Adler
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Pre zriedenie príp. zosvetlenie môžeme použiť buď ADLER Neosol Farblos 11400 (s obsahom rozpúšťadiel), alebo vodu. S tromi základnými moridlami Gelb (žlté), Rot (červené) a Schwarz (čierne) sa môže namiešať veľa žiarivých odtieňov moridiel. Základné moridla sa môžu vzájomne miešať a v prípade potreby – taktiež ako štandardné odtiene (hotové moridlá) – sú riediteľné s ADLER Neosol Farblos 11400 alebo s vodou až na pomer zmesi maximálne 1:30. ADLER Neosol je možné prelakovať vodou riediteľným ako aj rozpúšťadlovým lakom na nábytok.

Oblasti použitia:

Pre morenie jemne a hrubo pórovitých listnatých drevín, pokiaľ sa vyžaduje vzhľad s výraznou farbou a bez zvýraznenia pórov. ADLER Neosol sa doporučuje predovšetkým na dreviny buk, javor, orech, čerešňa, breza, jelša, hruška, dub a jaseň.

Na hrubo pórovitých listnatých drevinách ako jaseň alebo dub možno dosiahnuť pomocou vodou riediteľných moridlových zmesí Neosol obrazu namorenia so zvýraznenými pórmi, ak sa moridlo krátko po nanesení vytrie najprv priečne a následne pozdĺž v smere vlákien.

Pred zahájením morenia sa doporučuje previesť vždy najprv skúšku s moridlom na originálnom dreve a vzorku prelakovať požadovaným lakom, aby sme tak mohli posúdiť konečný odtieň. Pre jednu dodávku treba používať iba moridlá rovnakej šarže.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk