DECORESINO CoverEasy farba na nábytok

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
 DECORESINO CoverEasy farba na nábytok
 DECORESINO CoverEasy farba na nábytok
 DECORESINO CoverEasy farba na nábytok
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
19,50 €
16,25 € bez DPH
Popis produktu
COVEREASY Je vodou riediteľná jednozložková farba na báze živice. Môže byť aplikovaná priamo na akýkoľvek povrch bez základného náteru. COVER EASY je možné nanášať na rôzne povrchy, ako je nábytok, stenové panely kuchynské dvierka, radiátory, ploty, brány a mnoho ďalšieho.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: Résinence
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

COVEREASY je jednozložková živica na vodnej báze na dekoratívne použitie v interiéri a exteriéri pre všetky povrchy, ktoré sú mierne namáhané. Tieto vysoko kvalitné živice skrášlia vaše bytové zariadenie, ako sú predné plochy kuchynského nábytku, police, dvere, umakart  a to bez základného náteru.

Mimoriadne vhodné pre nasledujúce materiály:

 • neošetrené, natierané, lakované alebo laminované drevné materiály
 • keramické obklady (bez zaťaženia)
 • hliník a kov
 • dyhovaný nábytok
 • pre všetky zvyslé plochy
 • Pre dodatočnú ochranu použite COVER EASYfinish v matnom, saténovom, lesklom alebo perleťovom prevedení.

  NÁVOD NA POUŽITIE:

  1. Pred aplikáciou výrobok dokonale premiešajte.

  2. Odporúčaná teplota pri príprave a spracovaní COVEREASY je medzi 14 ° C a 25 ° C.

  3. Po použití obal dokonale uzavrite a náradie očistite vodou.

  4. Pre lepšiu priľnavosť náteru povrch obrúste jemným brúsnym papierom č.240. Potom prach vysajte a očistite poriadne povrch.

  5. Povrch odmastite acetónom. Všetky kovania musia byť odstránené pred aplikáciou farby na pracovnej dosky a sanitárne predmety, aby bol povrch vodotesný, musí byť všade natretý. Dlaždice, obklady a rôzne dosky musia byť pred použitím COVEREASY úplne očistené acetónom, škáry by mali byť vyčistené drôtenou kefou. Nepoužívajte čistiace prostriedky, mydlá alebo technický benzín, pretože tieto výrobky môžu zanechávať neviditeľnú a mastnú vrstvu, ktorá poškodzuje priľnavosť farby.

  6. Aplikujte COVEREASY priamo na povrch bez základného náteru. COVEREASY sa aplikuje flockovým penovým valčekom alebo striekacou pištoľou. Pri aplikácii dajte pozor, aby sa vrstvy nekrížili

  7. Hmotu dobre rozotrite (flockovým penovým valčekom) aby nedošlo k stekaniu a tvorbe kvapiek. Niektoré materiály môžu vyžadovať aplikáciu viac vrstiev napr. ak je podklad pórovitý alebo má tmavý odtieň. V tomto prípade musí byť dodržaná doba schnutia medzi vrstvami 6 hodín. Doba schnutia je 24 hodín pri teplote 20 ° C.

  7. Pre dodatočnú ochranu použite COVER EASYfinish v matnom, saténovom, lesklom alebo perleťovom prevedení.

  POZNÁMKA: Náradie okamžite očistite vodou pred jeho uschnutím.

  POZNÁMKA: Nezabudnite pracovať v bezprašnom prostredí.

  Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

  Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

  Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

  Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

  Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


  Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

  Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk