JUPOL Amikol - farba odolná proti mikróbom

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
JUPOL Amikol - farba odolná proti mikróbom
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
170,10 €
141,75 € bez DPH
Popis produktu
Vnútorná latexová farba odolná proti mikróbom, kde očakávame vznik a rozvoj baktérií a stenových plesní.
Zistiť celý popis
Výrobca: JUB
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Vnútorná latexová farba odolná proti mikróbom, kde očakávame vznik a rozvoj baktérií a stenových plesní. JUPOL Amikol je farba vyrobená na základe vodnej disperzie polymérnych spojív, vhodná predovšetkým na dekoratívnu ochranu stien a stropov v priestoroch s veľmi zaťaženými stenovými povrchmi a kde je požadovaná špičková čistota a hygiena (ale len tie, ktoré nie sú neustále mokré). Vhodná pre potravinársky priemysel (pekárne, plniarne nápojov). Odporúčame ju najmä vo verejných inštitúciách ako sú zdravotnícke zariadenia: čakárne, karanténne priestory, nemocnice a ostatné frekventované priestory a v školách, materských školách a domovoch dôchodcov.

Farbou Jupol Amikol natretý povrch je chránený proti napadnutiu mikroorganizmami (PT7 ošetrený výrobok), medzi ktoré patria aj škodlivé plesne ako napr. Aspergylus flavus, ktoré produkujú tzv. alfa toxín a zdraviu škodlivé baktérie ako sú: Stphylococcus Aureus (MRSA) a Eschericia coli. Odolnosť farebného filmu pred plesňami je stanovená v súlade s normou STN EN 15457, odolnosť proti baktériám podľa normy ISO 22196. Farebný film vďaka účinným látkam pyritiónu zinku, Oktilinonu a Jodo propynyl butylkarbamátu v kontakte s mikroorganizmami in zabraňuje, aby nemohli vykonávať základné biochemické reakcie. V dôsledku toho sú mikróby v kontakte s JUPOLom Amikol metabolicky neaktívne, čo časom spôsobuje ich zánik. Farebný film tak zostane nepoškodený, pretože mikróby sa na JUPOLe Amikol nemôžu rozmnožovať.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info