HG103 prípravok na odstraňovanie podlahových lepidiel

HG103 prípravok na odstraňovanie podlahových lepidiel
HG103 prípravok na odstraňovanie podlahových lepidiel
dostupné do 3-7 dní
22,00 €
18,33 € bez DPH
Popis produktu
HG prípravok na odstraňovanie podlahových lepidiel je mimoriadne silný a účinný prostriedok na odstránenie nežiaduceho lepidla. Obsah balenia je 750ml.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577240707
Prepravná váha: 0,9 kg

Viac informácií o produkte

HG prípravok na odstraňovanie podlahových lepidiel je mimoriadne silný a mimoriadne rýchlo pôsobiaci prípravok na odstraňovanie podlahových lepidiel, ktorý je vhodný na odstránenie najodolnejších (zvyškov) lepidiel, ako napríklad lepidlá, obsahujúce rozpúšťadlá, neobsahujúce rozpúšťadlá, lepidlá na koberce, linoleá, disperzné lepidlá z umelých živíc, lepidlá na lepenie PVC, parkiet, korku, dlaždíc, obkladov stien a podláh, ako aj zvyšky polyuretánových a montážnych tmelov. HG "prípravok na odstraňovanie podlahových lepidiel" neobsahuje látky, ktoré vážne ohrozujú životné prostredie ako metylén a metanol. HG prípravok na odstraňovanie podlahových lepidiel je možné použiť bez problémov takmer na všetky podklady (napr. drevo, kov a betón).

Návod na použitie:

  • HG prípravok na odstraňovania podlahových lepidiel vyskúšajte najskôr na nenápadnom mieste na podlahe.
  • Podlahovú krytinu najskôr narežte na pásy a stočte.
  • Vinylové podlahové krytiny, ktoré nie je možné strhnúť, musíte najskôr perforovať dierkovačom alebo iným podobným nástrojom. Prípravok na odstraňovanie podlahových lepidiel musí dobre preniknúť do lepidlovej vrstvy, aby túto dokázal odstrániť.
  • Zvyšky lepidla dôkladne natrite HG prípravkom na odstraňovanie podlahových lepidiel napríklad pomocou štetca.
  • Po približne 10-15 minútach zoškrabte lepidlo napríklad pomocou škrabky.
  • V prípade potreby postup zopakujte a predlžte tiež čas pôsobenia.
  • Následne podklad dôkladne opláchnite vodou a nechajte vyschnúť predtým, ako položíte nový obklad steny alebo podlahy.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info