DECORESINO BetonCoating betónová stierka

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
DECORESINO BetonCoating betónová stierka
DECORESINO BetonCoating betónová stierka
DECORESINO BetonCoating betónová stierka
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
41,20 €
34,33 € bez DPH
Popis produktu
BETONCOATING je minerálna omietka pre renováciu a dekoratívny dizajn, pre moderný alebo industriálny štýl interiéru alebo exteriéru.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: Résinence
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

BETONCOATING je minerálna omietka pre renováciu a dekoratívny dizajn, pre moderný alebo industriálny štýl interiéru alebo exteriéru. Môže byť ľahko aplikovaný bez základného náteru vo všetkých vnútorných a vonkajších priestoroch. Jeho špecifický vzorec 4 kalibrovaných minerálov a rôznych spojív zlepšuje adhéziu, zvyšuje mechanickú odolnosť a uľahčuje aplikáciu. Spotreba materiálu je 1kg na m2 v jednej vrstve, je potrebné aplikovať 2 vrstvy. 6kg vedro je na cca 3m2.

Vlastnosti:

 • Vnútorné aj vonkajšie použitie
 • Bez základu
 • Zakrýva a vyhladzuje dlaždice a škáry
 • Odolný a robustný
 • Pre všetky povrchy(nové aj staré)
 • Vyrovnáva nerovnosti

BETONCOATING môže byť aplikovaný na rôzne podklady, ako sú podlahy a steny, dosky, stoly, terasy, balkóny a iné.

Je ideálny pre nasledujúce materiály:

 • dlaždice akéhokoľvek druhu (podlahy, steny, balkóny atď.)
 • neošetrené, maľované, natierané drevo
 • smalt, nehrdzavejúca oceľ
 • hliník a kov
 • surový betón, tehly, tehly, betónové odliatky, hlina, sadrokartón

Na ochranu betónu pred vonkajšími vplyvmi, vlhkosťou a poškodením sa musí použiť vhodný tesniaci lak pre vnútorné alebo vonkajšie / suché alebo mokré prostredie.

Odtiene Ovos, Páperovo sivá, Antracit, Holubia sivá, Parma a Oceán sa dodáva ako biela stierka a aplikačná striekačka. Obsah striekačky(pigment) sa rozriedi s vodou a zmieša sa s dodanou bielou bázou. Podrobný návod je uvedený na produkte.  

Použité náradie vo videu Práčovňa:

Náradie použité pri farbe Decoresino Coverup nájdete pod týmto produktom.

 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk