KÖSTER NB 4000 minerálna stierka

KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
KÖSTER NB 4000 minerálna stierka
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
147,50 €
122,92 € bez DPH
Popis produktu
​Polymérom modifikovaná minerálna stierka na hydroizoláciu stavebných konštrukcií z pozitívnej aj negatívnej strany. Je odolná voči dažďu ihneď po aplikácii a po 24 hodinách môže byť vystavená pôsobeniu tlakovej vody.
Zistiť celý popis

Viac informácií o produkte

KÖSTER NB 4000 je polymérne modifikovaná izolačná stierka na hydroizoláciu stavebných konštrukcií, použitie vo vnútri aj vonku. Po aplikácii je odolná voči dažďu a po 24 hodinách môže byť vystavená tlakovej vode. Ide o viskózne plastickú a trhliny preklenujúcu izolačnú stierku. KÖSTER NB 4000 neobsahuje bitúmen, je UV stabilná a môže sa používať aj na lepenie izolačných dosiek. Môže sa aplikovať na mierne vlhké podklady, môže byť natretá na štukové s základné omietky. KÖSTER NB 4000 môže byť naplnená aj sušeným kremičitým pieskom, aby sa vytvoril zdrsnený povrch.

Stierka KÖSTER NB 4000 je vhodná na hydroizoláciu stavebných konštrukcií vo vnútri aj vonku, najmä pri obnove budov. Môže sa aplikovať na staré bitúmenové alebo minerálne hydroizolačné vrstvy. Môže sa modifikovať pridaním sušeného kremičitého piesku, ako opravná vrstva na vyrovnanie podkladu a vyplnenie dutín prípadne vytvorenie fabiónu.

Balenie 25 kg (2 x 7,2 kg práškový komponent a 2 x 5,3 kg tekutý komponent)

Spotreba cca. 3.0 -4.5 kg/m2; hrúbka suchej vrstvy 3.0mm: hrúbka čerstvej vrstvy 3.2mm; spotreba - 3kg/m2; hrúbka suchej vrstvy 4.0mm: hrúbka čerstvej vrstvy 4.5mm - spotreba: 4.3 kg/m2

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk