Soudal BETONKONTAKT BLUE MASTER penetrácia

Soudal BETONKONTAKT BLUE MASTER penetrácia
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
15,20 €
12,67 € bez DPH
Popis produktu
BETONKONTAKT BLUE MASTER je špeciálny penetračný náter(adhézny mostík) s obsahom kremičitého piesku určený na vnútorné a vonkajšie použitie.
Zistiť celý popis
Výrobca: SOUDAL
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (kg/m2)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Penetračný náter BETONKONTAKT BLUE MASTER je špeciálny penetračný náter s obsahom kremičitého piesku určený na vnútorné a vonkajšie použitie pre vytvorenie pevnej, drsnej a priľnavej vrstvy na starých aj nových podkladoch ako je železobetón, leštený betón, prefabrikát a pod. Používa sa pred nanášaním sadrových omietok, stierok alebo sadrových nivelačných hmôt. 

Charakteristika: 

  • Ihneď použiteľný 
  • Výborná spracovateľnosť 
  • Bez usádzania kremičitého piesku 
  • Vysoká prídržnosť na hladkých povrchoch 
  • Zvýšenie priľnavosti následných vrstiev 
  • Vysoko paropriepustný 
  • Bez zápachu 
  • špeciálne prifarbený na modro pre lepšiu viditeľnosť na betónových povrchoch
  • upravený na veľkoplošné nanášanie valcovaním na veľké plochy
  • neobsahuje rozpúšťadlá

Príklady použitia: Pre interiéry a exteriéry. K vytvoreniu kontaktnej vrstvy na hladkých plochách ako je leštený betón, železobetón, prefabrikát. Ako kontaktný náter na doskové materiály – OSB a impregnované drevotrieskové dosky. Výrazne zvýši drsnosť podkladu a zaručí tak vyššiu prídržnosť lepidiel používaných pre lepenie, omietok, finálnej povrchovej úpravy na vyššie uvedené podklady

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk