Caparol Grundier Konzentrat LF

Novinka
Caparol Grundier Konzentrat LF
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
9,70 €
8,08 € bez DPH
Popis produktu
Špeciálny nepigmentovaný koncentrovaný prostriedok na egalizáciu pevných poréznych podkladov so silnou a nerovnomernou nasiakavosťou do vonkajších a vnútorných priestorov.
Zistiť celý popis
Výrobca: Caparol
EAN: 9002639012875
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Špeciálny nepigmentovaný prostriedok na egalizáciu pevných poréznych podkladov so silnou a nerovnomernou nasiakavosťou do vonkajších a vnútorných priestorov.


Vhodný na úpravu pórovitých nasiakavých podkladov ako sú omietky, nepálené tehly, pórobetón, prírodný kameň a sadrokartónové dosky i betón, ľahčený betón, malty Disbocret a tmely s obsahom cementu, cementové a anhydritové potery.

Riedenie:

Na normálne nasiakavých podkladoch sa prípravok Grundier Konzentrat LF riedi 3 – 4 dielmi vody. Na základný náter veľmi silno nasiakavých plôch sa prípravok Grundier konzentrat LF riedi 4 – 5 dielmi vody a podľa potreby sa nanáša niekoľkokrát do mokrej vrstvy, až sa dosiahne úplnej nasýtenosti. Vo väčšine prípadov ale stačí 1 základný náter. Ako základný náter na betón, ľahčený betón, maltu Disbocret a tmely s obsahom cementu, cementové a anhydritové potery sa prípravok Grundier Konzentrat LF riedi 2 dielmi vody.


Vlastnosti:

  • riediteľný vodou
  • vysoko koncentrovaný
  • bez obsahu rozpúšťadiel
  • s miernym zápachom
  • maximálna výdatnosť


Spotreba: cca 50 – 200 ml/m2 nariedenej penetrácie, v závislosti na nasiakavosti a povahe podkladu.

V kalkulačke spotreby je zadaná výdatnosť po nariedení 1:4

Balenie: 1L, 10L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info