Primalex Hĺbková penetrácia

Slovenský výrobokSlovenský výrobok
Primalex Hĺbková penetrácia
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
7,60 €
6,33 € bez DPH
Popis produktu
​HĹBKOVÁ PENETRÁCIA je veľmi účinný vodou riediteľný penetračný prostriedok s mikrodisperziou, ktorý preniká do hĺbky podkladu a tým zaisťuje dôkladné spevnenie predchádzajúcich náterov, nových, menej pevných a opravovaných povrchov s rôznou nasiakavosťou.
Zistiť celý popis
Výrobca: PRIMALEX
EAN: 8595006831663

Viac informácií o produkte

HĹBKOVÁ PENETRÁCIA je veľmi účinný vodou riediteľný penetračný prostriedok s mikrodisperziou, ktorý preniká do hĺbky podkladu a tým zaisťuje dôkladné spevnenie predchádzajúcich náterov, nových, menej pevných a opravovaných povrchov s rôznou nasiakavosťou. Zároveň zastavuje rozprašovanie zvetraných omietok a obmedzuje výkvety solí z minerálnych podkladov alebo prestupovanie škvŕn z podkladu do náteru. Zamedzuje tvorbe vlasových trhliniek a zvyšuje priľnavosť ďalších vrstiev náteru.


Vlastnosti:

  • Preniká hlboko do podkladov
  • Spevňuje podklad
  • Zamedzuje tvorbe vlasových trhlín


Použitie: na hĺbkové spevnenie minerálnych podkladov, omietok, pôvodných náterov v interiéroch alebo na fasádach pred ich finálnou povrchovou úpravou. Na vápennú, vápenno-cementovú omietku, betón, na sadrokartónové a iné typy nasiakavých lisovaných dosiek.


Riedenie:

vysoko nasiakavé podklady: neriedená

nasiakavé podklady: 1 : 1 až 1 : 2 (dielov penetrácie: dielov vody)

nenasiakavé a málo nasiakavé podklady: 1 : 3 až 1 : 4 (dielov penetrácie: dielov vody)


Výdatnosť: 5 – 25 m2/l

Balenie: 1L, 3L, 5l

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk