SOUDAL stavebná impregnácia

SOUDAL stavebná impregnácia
SOUDAL stavebná impregnácia
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
24,10 €
20,08 € bez DPH
Popis produktu
​Špeciálny impregnačný náter pre hydrofóbnu (vodeodpudivú) úpravu všetkých typov pórovitých stavebných povrchov s dlhodobým účinkom.
Zistiť celý popis
Výrobca: SOUDAL
EAN: 8595152181902

Viac informácií o produkte

Špeciálny impregnačný náter pre hydrofóbnu (vodeodpudivú) úpravu všetkých typov pórovitých stavebných povrchov s dlhodobým účinkom. Zvyšuje životnosť a udržuje nový vzhľad povrchu savých stavebných materiálov v exteriéri aj interiéri. Vytvára samočistiaci efekt, zvyšuje odolnosť voči rastu machov a rias. Nemení pôvodný vzhľad materiálov a je paropriepustný.


Vlastnosti:

  • odpuzuje vodu – hydrofóbny
  • zvyšuje životnosť savých stavebných materiálov
  • zachováva nový vzhľad, obmedzuje vznik výkvetov
  • znižuje možnosť prichytávania nečistôt na povrchu
  • vytvára samočistiaci efekt
  • zvyšuje odolnosť voči rastu machov a rias
  • odoláva pôsobeniu kyslých dažďov
  • nemení pôvodný vzhľad materiálov
  • paropriepustný, necháva podklad „dýchať“


Použitie: na ochranu nových aj údržbu starých povrchov. Vhodný na impregnáciu fasád z lícového muriva alebo obkladových pásikov, na ochranu obkladov a fasád z prírodného aj umelého kameňa a neglazovanej keramiky, ako impregnácia plotových tvárnic a zámkovej dlažby, vhodný pre všetky savé stavebné podklady ako je prírodný aj umelý kameň, omietky, tehly, pálené krytiny a pod.


Výdatnosť: 2 až 10 m²/l dľa povahy podkladu

Balenie: 1L, 5L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info