BRAVO INSPIRE VELOUR dekoratívna farba

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
BRAVO INSPIRE VELOUR dekoratívna farba
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
29,10 €
24,25 € bez DPH
Popis produktu
Vysoko kvalitná dekoratívna úprava vnútorných stien vyrobená zo špičkového polymérového spojiva a pigmentov, ktoré dosahujú dekoratívne efektové prísady.
Zistiť celý popis Vzorkovník
Výrobca: SVJETLOST
EAN: 3850280189431
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

BRAVO INSPIRE VELOUR dekoratívna farba

Vysoko kvalitná dekoratívna úprava vnútorných stien vyrobená zo špičkového polymérového spojiva a pigmentov, ktoré dosahujú dekoratívne efektové prísady. Má vynikajúcu priľnavosť a odolnosť voči vysokému mechanickému zaťaženiu, dobrú paropriepustnosť a vodoodpudivosť.


Použitie: na dekoratívnu ochranu hladkých vnútorných povrchov stien s cieľom zvýšiť úroveň estetiky v bytových a obchodných priestoroch. Správnou ale pomerne jednoduchou technikou, sa dosahuje jedinečný výsledný vzhľad, na ktorom sa striedajú polia rôzneho lesku.

BRAVO INSPIRE VELOUR sa nanáša postupne v malom množstve štetcom, ostrými ťahmi do kríža. Nanáša sa na povrch maximálne do 2 m. Kým je materiál ešte čerstvý, sa vytvorí vhodný efekt stierkou z nehrdzavejúcej ocele alebo plastu so zaoblenými hranami, pod uhlom približne 30 ° k povrchu. Aby ste sa vyhli viditeľným spojom a stopám po valci alebo štetci, odporúčame nanášať bez prerušenia z jedného konca povrchu na druhý. Následné opravy nie sú možné.

Spotreba: 8-10 m2/l L v závislosti od drsnosti a nasiakavosti podkladu

Balenie: 1L

Odtiene sú miešané na zákazku, preto ich nemožno  vrátiť a vyžaduje sa platba vopred!

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk