Smartown Projekčná farba Green

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
Novinka
Smartown Projekčná farba Green
dostupné do 3-7 dní
208,80 €
174,00 € bez DPH
Popis produktu
Chytrá projekčná farba Green je vysokovýkonná zelená farba s farebným tónom.
Zistiť celý popis
Výrobca: smartown
EAN: 5060317730286
Prepravná váha: 2,3 kg

Viac informácií o produkte

Chytrá projekčná farba Green je vysokovýkonná zelená farba s farebným tónom na profesionálne aj neprofesionálne použitie, vrátane videokonferencií a zoom konferencií, YouTube a tvorby obsahu, hranie hier a vzdelávanie.

Natrite zelenou projekčnou farbou pozadie, aby ste vytvorili trvalý a vysokokvalitný povrch pre neskoršie ľahšie úpravy. Táto farba bola vyvinutá tak, aby poskytovala vysokú sýtosť zelenej farby a hodnoty jasu pre kľúčové efekty v postprodukcii. Vytvára ultra hladký matný povrch pre rovnomerný odraz svetla s vaším podsvietením.


Použitie: na akýkoľvek nenasiakavý rovný povrch.


Vlastnosti:

 • Rovnomerný odraz svetla od zeleného pozadia obrazovky
 • Dobrá sýtosť farieb
 • Dá sa použiť s 4K kamerami
 • Sada obsahuje aplikačné príslušenstvo a základný náter Green Screen
 • Jednoduchá aplikácia – aplikácia v dvoch vrstvách s jednoduchým návodom na aplikáciu
 • Pripravené na použitie už za 24 hodín
 • Bez izokyanátov, s nízkym obsahom VOC, bez rozpúšťadiel


Výdatnosť: 950 ml / 6m²


Balenie obsahuje:

 • 1 x chytrý projekčný náter Green
 • 1 x základná farba Green
 • 1 x rukoväť valčeka
 • 2 x valček
 • 1 x návod na aplikáciu


Balenie: 950 ml

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info