Caparol ThermoSan NQG

Novinka
Caparol ThermoSan NQG
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
188,20 €
156,83 € bez DPH
Popis produktu
​Fasádna farba s inovatívnou kombináciou spojiva silikónovej živice s integrovanou nano kremičtou mriežkou, ktorá zaisťuje čisté a rýchloschnúce povrchy fasád.
Zistiť celý popis
Výrobca: Caparol
EAN: 5907591934811
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Fasádna farba s inovatívnou kombináciou spojiva silikónovej živice s integrovanou nano kremičtou mriežkou, ktorá zaisťuje čisté a rýchloschnúce povrchy fasád. Organicky zosieťované nanokremičité častice tvoria kompaktnú, minerálnu, trojrozmernú kremennú matricovú štruktúru, ktorá chráni fasádu pred znečistením a udržuje fasádu čistú po dlhú dobu.

Špeciálna kombinácia silikónovej živice a spojiva zaisťuje vodoodpudivosť fasády a vysokú paropriepustnosť. Ochraňuje fasádu pred napadnutím plesňami a riasami.


Použitie: je vhodný pre všetky typy jestvujúcich stabilných povrchových náterov a systémov ETICS, napr. disperzné omietky, silikónové omietky, vápenné omietky a vápenno cementové omietky.


Vlastnosti:

  • Obsahuje zapuzdrený konzervačný prostriedok ktorý zaisťuje ochranu proti napadnutiu riasami a hubami
  • Odolnosť proti alkáliám
  • Vysoká priepustnosť CO2
  • Nevytvára film, je mikroporézny
  • Prekrýva jemné trhliny spôsobené technikou spracovania omietky
  • Obsahuje špeciálne, fotokatalyticky pôsobiace pigmenty ktoré zabezpečujú samočistiaci efekt
  • Redukuje stopy viditeľné pri mechanickom zaťažení na tmavých farebných odtieňoch


Pre uznanie garancie v rámci programu CCC – Caparol Clean Concept je nutné dodržať nasledujúce podmienky:

  • Náter fasád napadnutých riasami a plesňami: Riasy a plesne odstráňte mechanicky tlakovou vodou za dodržania zákonných predpisov. Po vyschnutí napusťte očistenú plochu prípravkom Capatox a nechajte znovu dostatočne vyschnúť.
  • Po vyschnutí fasády aplikujte penetračný náter neriedeným prípravkom OptiSilan TiefGrund a následne aplikujte fasádnu farbu ThermoSan NQG v dvoch vrstvách.
  • K dosiahnutiu najlepšej ochrany proti plesniam a riasam je treba aplikovať ThermoSan NQG v dvoch vrstvách.


Spotreba:

pre hladké povrchy do max. hr. zrna 1,5 mm je 0,3 – 0,4 l/m2 (v dvoch vrstvách)

pre hrubší povrchy pre hr. zrna 2 mm a viac je 0,4 – 0,6 l/m2 (v dvoch vrstvách)

Hrúbka vrstvy musí dosahovať uprostred minimálne 200 µm. Každý následný náter s približnou spotrebou 0,2 l/m2 zvyšuje hrúbku vrstvy o ďalších 100 µm.


Balenie: 10L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info