Caparol DisboCRET 507 MultiTec Mörtel

Caparol DisboCRET 507 MultiTec Mörtel
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
66,60 €
55,50 € bez DPH
Popis produktu
​Viacúčelová, rýchlo tuhnúca opravná malta s aktívnou protikoróznou ochranou k oprave betónových konštrukcií v jednom pracovnom kroku. Nevyžaduje samostatnú protikoróznu ochranu ani spojovací mostík.
Zistiť celý popis
Výrobca: Caparol
EAN: 4002381660909

Viac informácií o produkte

Viacúčelová, rýchlo tuhnúca opravná malta s aktívnou protikoróznou ochranou k oprave betónových konštrukcií v jednom pracovnom kroku. Nevyžaduje samostatnú protikoróznu ochranu ani spojovací mostík.


Použitie: k opravám vylámaných a poškodených miest železobetónu, bez protikoróznej ochrany a spojovacieho mostíku. Minimálna hrúbka krycej vrstvy výstuže 1 cm.


Vlastnosti:

 • Nevyžaduje protikoróznu ochranu
 • Nevyžaduje spojovací mostík
 • Dobrá spracovateľnosť
 • Povrch možné vyhladiť
 • Rýchlo tuhnúci
 • Krátky čas pred aplikáciou ďalších vrstiev
 • Vysoká pevnosť
 • Ľahko sa spracúva aj na zvislých plochách a podhľadoch
 • Vysoká hustota
 • Veľkosť zrna 1 mm
 • Pre silu vrstvy 3 – 40 mm
 • Odpovedá triede malty M1 podľa RiLi-SIB
 • Vyhovuje požiadavkám EN 1504-3


Spotreba: Cca 1,6 kg/m2/1mm sila vrstvy.

Balenie: 25kg

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk