Murexin Hrubovrstvá izolačná stierka 2K PS

Murexin Hrubovrstvá izolačná stierka 2K PS
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
146,90 €
122,42 € bez DPH
Popis produktu
Dvojzložková, vysoko pružná, stierková, hrubovrstvá izolácia bez obsahu rozpúšťadiel na bitúmenovej báze, plnená polystyrénovým granulátom, proti zemnej vlhkosti a nezachytenej a zachytenej vsakujúcej vode.
Zistiť celý popis
Výrobca: Murexin
EAN: 9002689075349

Viac informácií o produkte

Dvojzložková, vysoko pružná, stierková, hrubovrstvá izolácia bez obsahu rozpúšťadiel na bitúmenovej báze, plnená polystyrénovým granulátom, proti zemnej vlhkosti a nezachytenej a zachytenej vsakujúcej vode.

Použitie: v interiéri a exteriéri na vytvorenie pružnej, trvácnej hydroizolácie proti zemnej vlhkosti, netlakovej vode a zachytenej vsakujúcej vode, na vertikálnych a horizontálnych podzemných konštrukciách a na lepenie perimetrických tepelno-izolačných platní na bitúmenové a minerálne podklady. Výborne premosťuje trhliny aj pri veľmi nízkych teplotách. Spracováva sa za studena, nanáša sa hladítkom. Nanášajte v dvoch vrstvách, celková hrúbka izolácie min. 4 mm.

Spotreba:

1,1 l ( cca 0,7 kg)/m2/1 mm hrúbky

pri izolácii proti zemnej vlhkosti a nezachytenej vsakujúcej vode: cca 4,5 l /m2

pri izolácii proti vonkajšej tlakovej vode a zachytenej vsakujúcej vode: cca 6,0 l/m2

pri lepení tepelných izolácií: cca 2 - 3 l/m2

Balenie: 30L

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info