Smartown Antimikrobiálna popisovateľná farba

Smartown Antimikrobiálna popisovateľná farba
Smartown Antimikrobiálna popisovateľná farba
Smartown Antimikrobiálna popisovateľná farba
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
289,20 €
241,00 € bez DPH
Popis produktu
Chytrá popisovateľná farba antimikrobiálna
Zistiť celý popis
Výrobca: smartown

Nezabudnite na príslušenstvo.

Vybrali sme pre vás to najvhodnejšie príslušenstvo.

Viac informácií o produkte

Chytrá antimikrobiálna popisovateľná biela farba na stenu je prvý certifikovaný ničiteľ baktérií v spojení s písaním a zotieraním na svete. Obsahuje širokospektrálnu antimikrobiálnu technológiu, ktorá je účinná proti grampozitívnym a gramnegatívnym baktériám. Certifikovaná účinnosť na 99,99% proti MRSA, MSSA, Salmonella typhimurium, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus faecalis a Saccharomyces cerevisiae. Chytrý náter v podobe antimikrobiálnej popisovateľnej bielej farby na stenu vytvorí popisovateľný a sucho zotierateľný povrch s vysokou ochranou proti baktériám. Zabraňuje šíreniu infekcií a baktérií. Zároveň je odolný voči baktériám. Popisovateľnú funkciu garantujeme na 10 rokov.


Použitie: v školských triedach, zdravotníckych zariadeniach, v nemocniciach, laboratóriách a sterilných výrobných prostrediach, v konferenčných sálach a všade tam, kde je požadovaný popisovateľný povrch. Napísaný text je možné jednoducho očistiť suchou handričkou. Je chemicky odolný, vydrží čistenie na lekárskej úrovni.


Výdatnosť: 6m2/ balenie


Balenie obsahuje:

  • 6 antimikrobiálna farba na tabuľu - časť A
  • 1 antimikrobiálna farba na tabuľu - časť B
  • 1 utierka z mikrovlákna
  • 1 brúsny blok
  • 1 tyčinka na miešanie
  • 1 rukoväť valčeka
  • 2 maliarsky valček
  • 1 pár rukavíc
  • 1 samolepka na náter

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk