Pattex ONE FOR ALL Click & Fix

Pattex ONE FOR ALL Click & Fix
vypredané
4,00 €
3,33 € bez DPH
Popis produktu
Montážne lepidlo s jednoduchou aplikáciou pre interiér aj exteriér.
Dostupné iba do vypredania zásob.
Zistiť celý popis
Výrobca: Pattex
EAN: 9000101121049
Prepravná váha: 0,05 kg

Viac informácií o produkte

Pattex Click & Fix je jednozložkové flexibilné univerzálne montážne lepidlo pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Je určený na lepenie väčšiny savých aj nesavých materiálov, akými sú: tehla, keramika, betón, drevovláknité a drevotrieskové dosky, sadrokartón, preglejka, prírodný kameň (hrúbka min. 10 mm), MDF, drevo, kov, tvrdené PVC, polystyrén, sklo, plasty, lakované povrchy, zrkadlá. Ďalej je možné použiť na vyplnenie škár v kovových aj drevených konštrukciách, ventiláciách a klimatizáciách, kde nie je vyžadovaný pohyb spoja. Pattex Click & Fix je možné nanášať aj na vlhké podklady. Pri lepení na prírodný kameň, plasty a povrchovo upravené materiály odporúčame vykonať test lepenia. Neodporúčame používať na PE, PP, PTFE, akrylové sklo, meď, mosadz a mäkčené PVC.

VLASTNOSTI

 • k okamžitému použitiu
 • jednoduchá aplikácia
 • 20 dávok (bodov) v balení; 1 dávka (bod) = 1,5 g (počet dávok potrebný na lepenie závisí od veľkosti, tvaru, hmotnosti a typu povrchu lepeného materiálu)
 • okamžitá priľnavosť 1 dávky (bodu) = 300 g*; konečná pevnosť až 20x vyššia
 • pre interiér aj exteriér
 • nesteká
 • korekcia spoja možná počas niekoľkých minút
 • vytvrdzuje vzdušnou vlhkosťou
 • lepí širokú škálu materiálov
 • pre senzitívne povrchy
 • flexibilný
 • pre savé aj nesavé povrchy
 • po vytvrdnutí pretierateľné a brúsiteľné
 • neobsahuje isokyanáty a rozpúšťadlá
 • vypĺňa trhliny
 • použiteľné aj na vlhký podklad
 • neprepadáva sa

*V závislosti od druhu materiálu a typu podkladu

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info