DECORESINO CoverEasy lak na interiér a exteriér

Zaujímavý produktZaujímavý produkt
DECORESINO CoverEasy lak na interiér a exteriér
Vyberte objem
Vyberte lesk
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
24,50 €
20,42 € bez DPH
Popis produktu
COVEREASYfinish je vodouriediteľný tesniaci lak na báze vodou riediteľnej živice.
Zistiť celý popis
Výrobca: Résinence

Viac informácií o produkte

Slúži ako vrchný ochranný lak hlavne pre výrobky upravené pomocou COVEREASY. Môže sa použiť aj ako ochranný lak v kombinácii iných farieb. Zvyšuje odolnosť voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu a zlepšuje mechanickú odolnosť. K aplikácii doporučujeme použiť flockový lakovací valček (odporúčame pravidelne meniť valček, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

PRÍPRAVA COVERUPfinish (LAKU)

1. Pred aplikáciou výrobok dokonale premiešajte.

2. Odporúčaná teplota pri príprave a spracovaní COVEREASYfinish je medzi 14 ° C a 25 ° C.

3. Po použití obal dokonale uzavrite a náradie očistite vodou

4. Pre lepšiu priľnavosť náteru povrch obrúste jemným brúsnym papierom č.240. Potom prach vysajte a očistite poriadne povrch

5. Povrch odmastite acetónom. Všetky kovania musí byť odstránená pred aplikáciou laku. Nepoužívajte čistiace prostriedky, mydlá alebo technický benzín, pretože tieto výrobky môžu zanechávať neviditeľnú a mastnú vrstvu, ktorá poškodzuje priľnavosť farby.

NÁVOD NA POUŽITIE:

COVEREASYfinish sa aplikuje flockovým penovým valčekom alebo striekacou pištoľou:

  • Hmotu dobre rozotrite (flockovým penovým valčekom) aby nedošlo k stekaniu a tvorbe kvapiek
  • Niektoré materiály môžu vyžadovať aplikáciu viac vrstiev napr. ak je podklad pórovitý. V tomto prípade musí byť dodržaná doba schnutia medzi vrstvami 6 hodín.
  • Doba schnutia je 24 hodín pri teplote 20 ° C.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk