Roof expert AC strešný náter

Miešané odtieneMiešané odtiene
Roof expert AC strešný náter
Vyberte farbu

Vyberte farbu

Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
38,17 €
31,81 € bez DPH
Popis produktu
Elastická, tekutá membrána na
báze akrylátov na hydroizoláciu
plochých striech.
Zistiť celý popis
Výrobca: HELIOS
EAN: 3850163488620
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (kg/m2)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

ROOF EXPERT AC je jednozložkový elastický náter na akrylátovej báze na ploché strechy. Je ideálny pre strechy s mnohými komínmi, vetracími otvormi a dilatáciami a je dokonalým riešením na premostenie škár rôznych povrchov.

Použitie: ploché alebo šikmé strechy, ideálna pre oblasti okolo komínov, ventilačných výstupov, dilatácií a pod., na spojenie rôznych materiálov, kupoly a zaoblené strechy, všetky stavebné materiály (omietka, betón, tehla, kameň, existujúci bitúmen, dláždená strecha, kovové povrchy a pod.)


Vlastnosti:

 • Ekologicky prijateľná technológia: bez použitia APEO, amoniaku a formaldehydu, nízky VOC
 • Vynikajúca schopnosť preklenúť trhliny
 • Vysoko flexibilná do -20°C
 • Vysoko odolná proti UV žiareniu a zmenám teploty
 • Mechanicky stabilná a odolná voči pohybu osôb
 • Odolná voči zašpineniu
 • Bezšvová; ľahko sa reparuje
 • Odolná voči dažďu po 2 hodinách
 • Schodná po 4 hodinách


Spotreba:

 • 0,20 - 0,30 kg/m2 ako primer
 • 1,5 kg/m2 – ochranný náter (0,75 kg/m2 prvá vrstva/0,75 kg/m2 druhá vrstva)
 • 3,0 kg/m2 – vodenepriepustný náter (1,5 kg/m2 prvá vrstva/1,5 kg/m2 druhá vrstva)
 • 3,0 kg/m2 – vystužený vodenepriepustný náter (2,0 kg/m2 prvá vrstva/1,0 kg/m2 druhá vrstva)

Pri použití kalkulačky spotreby si upravte výdatnosť podľa druhu náteru.


Uvedené údaje sú teoretické. Spotreba môže byť väčšia na nerovných a extrémne savých podkladoch. Hrúbka vodenepriepustného náteru musí byť minimálne 2 mm

Balenie: 5kg, 20kg

Odtiene sú miešané na zákazku a preto vyžadujeme vždy platbu vopred. 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk