Biela

Biela farba patrí k neutrálnym. Momentálne patrí k najpoužívanejším farbám v interiéri, ako aj exteriéri. Bielu farbu ľudské oko vníma v prípade, ak z daného smeru prichádza svetlo zo všetkých druhov farieb. Odtieň bielej farby je možné vytvoriť zo základných farieb červenej, zelenej a modrej. Práve na tieto farby je ľudské oko najcitlivejšie. Poradíme vám ako využiť bielu farbu v interiéri.

Biela a jej význam

Biela farba je farbou čistoty a symbolom dokonalosti. Bielu farbu je možné kombinovať so všetkými farbami, preto ju používajú ľudia túžiaci po pocite slobody.

Odtiene bielej

Biela (#FFFFFF)
Papirusová biela (#CFD3CD)
Šedobiela (#DDDED4)
Dopravná biela (#F7FBF5)
Signálna biela (#F4F8F4)
Perlová biela (#E9E5CE)

Biela v interiéri

Biela farba rozširuje a rozjasňuje priestor, jej použitie je teda vhodné do malých a tmavých priestorov. Bielu je možné a zároveň aj vhodné kombinovať s inými farbami, pretože jej nadmerné použitie môže vniesť pocit chladu a sterilnosti do domácnosti, môžete ju kombinovať s akoukoľvek inou farbou. Biela farba je taktiež možnosťou pre ľudí, ktorí chcú klásť dôraz na bytové doplnky. Na pozadí s bielou farbou vyniknú a nestratia sa ani v rozsiahlejšom priestore.

Produkty

https://www.farlesk.sk/produkt/jub-jupol-classic/ https://www.farlesk.sk/produkt/albapura-snehobiela-maliarska-farba/ https://www.farlesk.sk/produkt/decorhit-color/ https://www.farlesk.sk/produkt/decorhit-u/ https://www.farlesk.sk/produkt/dulux-classic-white/

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info