Infolinka 6:30-18:00
Kamenná predajňa:
Po-Pi 6:30 - 18:00, So 7:30 - 12:00

Miešanie farieb

Navštívte naše Miešacie centrum a odídete od nás s dokonalou farbou. Miešanie farieb robíme na plne automatizovaných prístrojoch, ktoré zaručia presný výsledok. Namiešame pre vás interiérové aj exteriérové farby, emailové nátery, lazúry aj priemyselné farby.

Prezrite si ponuku produktov, ktoré využívame na miešanie farieb

 • Interiérové nátery

  Interiérové nátery značiek Helios a Dulux sú vysokokvalitné produkty vhodné na natieranie vnútorných priestorov, stien a stropov. Sú umývateľné a ich vylepšené zloženie umožňuje dokonalé krytie rôznych povrchov. Je možné namiešať tisícky odtieňov.

 • Exteriérové nátery

  Exteriérové nátery značky Helios a Dulux sa vyznačujú stálosťou farieb a dlhou životnosťou. Vďaka odolnosti proti vlhkosti, UV žiareniu a atmosférickým vplyvom sú vhodné na natieranie vonkajších fasád a vnútorných murovaných povrchov.

 • Vrchné emailové nátery

  Vrchné emailové nátery značiek Helios a Dulux sú vhodné na interiérové aj exteriérové povrchy. Odolávajú poveternostným vplyvom a chránia a ošetrujú kovové a drevené predmety.

 • Samozákladové vrchné nátery

  Samozákladové vrchné nátery s antikoróznym účinkom, ktoré spoľahlivo ochránia kovové povrchy. Spájajú funkcie základu, medzináteru a vrchného emailu, vďaka čomu je ich použitie jednoduché.

 • Lazúrové nátery na drevo

  Lazúrové nátery na drevo ochraňujú všetky drevené konštrukcie a povrchy v interiéri aj exteriéri. Vďaka nim ich neohrozia poveternostné vplyvy, vlhkosť ani slnečné žiarenie.

 • Priemyselné nátery

  Priemyslové nátery sú určené na ochranu oceľových a ostatných kovových povrchov, ktoré sú vystavené náročnému poľnohospodárskemu či priemyselnému prostrediu.

Tu vám namiešame farby

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info