Miešanie farieb

Navštívte naše Miešacie centrum a odídete od nás s dokonalou farbou. Miešanie farieb robíme na plne automatizovaných prístrojoch, ktoré zaručia presný výsledok. Namiešame pre vás interiérové aj exteriérové farby, emailové nátery, lazúry aj priemyselné farby.

Prezrite si ponuku produktov, ktoré využívame na miešanie farieb

 • Interiérové nátery

  Interiérové nátery značiek Helios a Dulux sú vysokokvalitné produkty vhodné na natieranie vnútorných priestorov, stien a stropov. Sú umývateľné a ich vylepšené zloženie umožňuje dokonalé krytie rôznych povrchov. Je možné namiešať tisícky odtieňov.

 • Exteriérové nátery

  Exteriérové nátery značky Helios a Dulux sa vyznačujú stálosťou farieb a dlhou životnosťou. Vďaka odolnosti proti vlhkosti, UV žiareniu a atmosférickým vplyvom sú vhodné na natieranie vonkajších fasád a vnútorných murovaných povrchov.

 • Vrchné emailové nátery

  Vrchné emailové nátery značiek Helios a Dulux sú vhodné na interiérové aj exteriérové povrchy. Odolávajú poveternostným vplyvom a chránia a ošetrujú kovové a drevené predmety.

 • Samozákladové vrchné nátery

  Samozákladové vrchné nátery s antikoróznym účinkom, ktoré spoľahlivo ochránia kovové povrchy. Spájajú funkcie základu, medzináteru a vrchného emailu, vďaka čomu je ich použitie jednoduché.

 • Lazúrové nátery na drevo

  Lazúrové nátery na drevo ochraňujú všetky drevené konštrukcie a povrchy v interiéri aj exteriéri. Vďaka nim ich neohrozia poveternostné vplyvy, vlhkosť ani slnečné žiarenie.

Tu vám namiešame farby

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk