O nás

V roku 1991 sme začali pôsobiť ako rodinná firma Farlesk – predaj maliarskych a natieračských potrieb a už o dva roky sme zmenili názov na Farlesk spol. s.r.o. Vďaka neustálemu rozširovaniu našej ponuky tovaru a služieb sme si získali stále miesto na slovenskom trhu. Naším zameraním je nákup a predaj potrieb na maľovanie a natieranie. Poskytujeme aj odborné poradenstvo, maloobchod, veľkoobchod a tónovanie farieb na plnoautomatických miešacích zariadeniach od renomovaných firiem.

Hlavným cieľom je poskytovať profesionálny prístup a širokú škálu kvalitných výrobkov. Spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Zakladáme si na výbere dodávateľov a usilujeme sa o dobré meno spoločnosti. V súčasnej dobe ponúkame možnosť nákupu na predajnej ploche 400m - najväčšej ploche ponúkajúcej farby a laky nielen v Bratislave, ale aj na celom Slovensku. Neváhajte a príďte vyskúšať naše služby, sme tu pre vás.

Prečo nakupovať vo Farlesku

Najväčší v Bratislave

Predajňa Farlesk v Bratislave je so svojimi 400 m2 najväčšou na Slovensku. Vďaka tomu vám vieme ponúknuť široký výber sortimentu, ktorý navyše nájdete aj v našom e-shope. U nás si farby a laky vyberie skutočne každý!

Odborníci

Zákazník je pre nás prvoradý, preto si zakladáme nielen na kvalite ponúkaných produktov, ale tiež na odbornosti našich zamestnancov. Poradíme vám pri výbere toho správneho výrobku a spoľahlivo vám namiešame ideálny odtieň farby.

Najlepšie ceny

Pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme špeciálne akcie a zľavy na najobľúbenejšie produkty. Vďaka našej kalkulačke spotreby si navyše viete presne vypočítať potrebné množstvo farby, preto budú vaše výdavky lepšie ustrážené.

Široký sortiment

Prinášame vám profesionálny prístup a široký výber produktov. Nájdete u nás farby, laky, tmely, lepidlá, spreje, ochranné potreby a potreby na maľovanie. Vďaka neustálemu rozširovaniu našej ponuky sme získali pevné miesto na slovenskom trhu.

Čo o nás hovoria zákazníci

  • Zaparkoval som 5m od vchodu, povedal som čo potrebujem, spýtali sa ma zopár doplňujúcich otázok, poradili s výberom farieb a doplnkov o ktorých som netušil že treba... O pár dní mi sused byt vymaľoval a ja som spokojný :-) . Keď som si následne porovnával ceny tak som zistil že som kúpil najlacnejšie ako sa dalo. Maximálna spokojnosť!
    Miroslav, Bratislava
  • Amazing! Great staff. Very helpful and customer oriented! If you need any help with interior and exterior colours pay them a visit! Great company
    Joey, Bratislava

Kde nás nájdete?

Doprava zadarmo pri nákupe od 69€
Platí pre objednávky s doručením v Bratislave
FARLESK spol. s r. o.

Mierová 228
821 05 Bratislava

telefón: 02/43191190
e-mail: eshop@farlesk.sk objednavky@farlesk.sk
IČO: 31337538
DIČ: SK2020328739
GPS súradnice:
48.146426 / 17.182464

Prejdite sa

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk