Infolinka 6:30-18:00
Kamenná predajňa:
Po-Pi 6:30 - 18:00, So 7:30 - 12:00

O nás

V roku 1991 sme začali pôsobiť ako rodinná firma Farlesk – predaj maliarskych a natieračskýchpotrieb a už o dva roky sme zmenili názov na Farlesk spol. s.r.o. Vďaka neustálemu rozširovaniunašej ponuky tovaru a služieb sme si získali stále miesto na slovenskom trhu. Naším zameraním jenákup a predaj potrieb na maľovanie a natieranie. Poskytujeme aj odborné poradenstvo,maloobchod, veľkoobchod a tónovanie farieb na plnoautomatických miešacích zariadeniach odrenomovaných firiem.

Hlavným cieľom je poskytovať profesionálny prístup a širokú škálu kvalitných výrobkov. Spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Zakladáme si na výbere dodávateľov a usilujeme sa o dobré meno spoločnosti. V súčasnej dobe ponúkame možnosť nákupu na predajnej ploche 400m - najväčšej ploche ponúkajúcej farby a laky nielen v Bratislave, ale aj na celom Slovensku. Neváhajte a príďte vyskúšať naše služby, sme tu pre vás.

Prečo nakupovať vo Farlesku

Najväčší v Bratislave

Predajňa Farlesk v Bratislave je so svojimi 400 m2 najväčšou na Slovensku. Vďaka tomu vám vieme ponúknuť široký výber sortimentu, ktorý navyše nájdete aj v našom e-shope. U nás si farby a laky vyberie skutočne každý!

Odborníci

Zákazník je pre nás prvoradý, preto si zakladáme nielen na kvalite ponúkaných produktov, ale tiež na odbornosti našich zamestnancov. Poradíme vám pri výbere toho správneho výrobku a spoľahlivo vám namiešame ideálny odtieň farby.

Najlepšie ceny

Pre našich zákazníkov pravidelne pripravujeme špeciálne akcie a zľavy na najobľúbenejšie produkty. Vďaka našej kalkulačke spotreby si navyše viete presne vypočítať potrebné množstvo farby, preto budú vaše výdavky lepšie ustrážené.

Široký sortiment

Prinášame vám profesionálny prístup a široký výber produktov. Nájdete u nás farby, laky, tmely, lepidlá, spreje, ochranné potreby a potreby na maľovanie. Vďaka neustálemu rozširovaniu našej ponuky sme získali pevné miesto na slovenskom trhu.

Čo o nás hovoria zákazníci

  • Zaparkoval som 5m od vchodu, povedal som čo potrebujem, spýtali sa ma zopár doplňujúcich otázok, poradili s výberom farieb a doplnkov o ktorých som netušil že treba... O pár dní mi sused byt vymaľoval a ja som spokojný :-) . Keď som si následne porovnával ceny tak som zistil že som kúpil najlacnejšie ako sa dalo. Maximálna spokojnosť!
    Miroslav, Bratislava
  • Amazing! Great staff. Very helpful and customer oriented! If you need any help with interior and exterior colours pay them a visit! Great company
    Joey, Bratislava

Kde nás nájdete?

Doprava zadarmo pri nákupe od 69€
Platí pre objednávky s doručením v Bratislave
FARLESK spol. s r. o.

Mierová 228
821 05 Bratislava

telefón: 02/43191190
e-mail: eshop@farlesk.sk farlesk@farlesk.sk
IČO: 31337538
DIČ: SK2020328739
GPS súradnice:
48.146426 / 17.182464

Prejdite sa

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info