Darčeky pre zákazníkov

Milí zákazníci,

sme radi že ste s nami už viac ako 4 roky a využívate výhody nákupu cez internet v našom eshope. Snažíme sa stále zlepšovať a preto sme sa rozhodli Vás potešiť malým darčekom k nákupu. 

Darčeky sa dajú získať po prekročení určitej cenovej hranice objednávky:

- výška objednávky nad 55€ - získavate darček Drevené miešadlo na farbu

- výška objednávky nad 65€ - získavate darček Farlesk pero

- výška objednávky nad 75€ - získavate darček Jupol biela farba na opravy

- výška objednávky nad 85€ - získavate darček Easygrip bavlnené rukavice

- výška objednávky nad 95€ - získavate darček T-Rex nákupná taška

- výška objednávky nad 105€ - získavate darček Ponožky Farlesk

- výška objednávky nad 115€ - získavate darček Sekundové lepidlo Cyanofix 20g

- výška objednávky nad 125€ - získavate darček Set odlamovacích nožov 4ks

- výška objednávky nad 135€ - získavate darček Zakrývacia plachta 2x3m

- výška objednávky nad 150€ - získavate darček Univerzálna páska na opravy 50m

- výška objednávky nad 170€ - získavate darček Multifunkčná špachtľa 

- výška objednávky nad 200€ - získavate darček Zakrývacia plachta 4x6m

Počas roka budeme našu ponuku darčekov rozširovať a obmieňať, snažiť sa ju robiť pre Vás čo najviacej zaujímavú.  

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk