Doprava

Vypočitajte si cenu dopravy

Celková váha objednávky:
S objednávkou nás prosím kontaktujte
Celková suma objednávky:
Cena dopravy:

Zvoľte si možnosť doručenia podľa toho, aký spôsob vám najviac vyhovuje.

 Osobný odber – zadarmo

Objednaný tovar si môžete vyzdvihnúť v našej predajni na Mierovej 228 v Bratislave počas otváracích hodín. Poštovné v tomto prípade neplatíte.

Otváracie hodiny

Pondelok až Piatok: 6:30 – 18:00

Sobota: 7:30 – 12:00

Nedeľa: Zatvorené

Dostupnosť linkou MHD č.42 zastávka Prievoz-most, alebo zastávka Ríbezľová čísla liniek 65, 71, 72.


Doručenie vlastnou dopravou Farlesk (Bratislava a okolie)

Na odosielanie objednávok v rámci Bratislavy a v jej okolí využívame vlastnú dopravu, vďaka čomu môžete mať tovar doma už v deň vytvorenia objednávky (platí pre objednávky do 12:00). Cena dopravného sa odvíja od výšky objednávky. Vlastnou dopravou vybavujeme objednávky bez obmedzenia hmotnosti. Tovar sa doručuje iba v pracovné dni.

Cenník:

Bratislava

objednávky do 79 € – 3,90 €

objednávky nad 79 € – zadarmo

dobierka 2,10€

Cenník:

Okolie Bratislavy

od 0 kg do 5 kg–3,90 €

od 5 kg do 20 kg – 5,90 €

od 20 kg do 40 kg – 8,90 €

od 40 kg do 850 kg – 9,90 €

objednávka nad 99 € – zadarmo

dobierka 2,10€


Doručenie SPS kuriérom

Na odosielanie objednávok po celom Slovensku využívame služby doručovacej spoločnosti Slovak Parcel Service s.r.o.(SPS), vďaka čomu môžete mať tovar doma už nasledujúci pracovný deň od vytvorenia objednávky(do 12:00hod.) Cena poštovného sa odvíja od hmotnosti balíka. Tovar sa doručuje iba v pracovné dni.

Cenník:

od 0 kg do 5 kg – 3,90 €

od 5 kg do 10 kg – 4,90 €

od 10 kg do 15 kg – 5,90 €

od 15 kg do 20 kg – 6,90 €

od 20 kg do 30 kg – 7,90 €

od 30 kg do 40 kg – 9,90 €

od 40 kg do 50 kg – 10,90 €

od 50 kg do 60 kg – 18,90 €

od 60 kg do 70 kg – 21,90 €

od 70 kg do 80 kg – 24,90 €

nad 80 kg – výpočet ceny poštovného na základe vzdialenosti doručovacej adresy, pre výpočet použite našu kalkulačku dopravy na tejto stránke

Pri nákupe nad 249 € (do 80 kg váhy tovaru) – zadarmo

dobierka 2,10€


Doručenie do Českej republiky

Tovar do ČR doručujeme prepravnou spoločnosťou 123 Kuriér. Doručovacia doba je 2-3 pracovné dni. Maximálna váha zásielky je do 40kg. Platba je možná iba kartou vopred, alebo bankovým prevodom.

Cenník:

od 0 kg do 5 kg – 9,90 €

od 5 kg do 10 kg – 12,90 €

od 10 kg do 20 kg – 15,90 €

od 20 kg do 30 kg – 17,90 €

od 30 kg do 40 kg – 24,90 €


Extra poplatky za dopravu

Pri nákupe produktov ktoré prevyšujú rozmer nad 120cm, alebo sú atypického rozmeru sa k cene zvolenej dopravy pripočíta poplatok navyše.

Rebríky – 19,50€/kus

Zakrývací materiál, metly, rúčky, vodováhy – 6 €/kus

Tento extra poplatok sa neúčtuje pri osobnom odbere v našej predajni v Bratislave ani pri doručení našou vlastnou dopravou Farlesk (platí pre Bratislavu a okolie). Extra poplatok sa platí iba pri doprave kuriérom spoločnosti SPS.


Doručenie do zahraničia

Pokiaľ bývate blízko hraníc Slovenska, objednaný tovar vám doručíme aj do zahraničných obcí:

Rakúsko (Hainburg an der Donau, Wolfthal, Edelstal, Berg, Kittsee, Pama, Gattendorf, Potzneusiedl, Deutsch Jahrndorf, Csardahof)

Maďarko (Rajka, Dunakiliti, Feketeerdo, Bezenye)

Pri dovoze do zahraničia nás telefonicky kontaktujte.

Cenník:

Pri nákupe nad 299 € bez obmedzenia váhy tovaru – zadarmo

Pri nákupe do 299 € bez obmedzenia váhy tovaru – 24,90 €

Ak ste v zozname nenašli miesto vášho bydliska, neváhajte nás kontaktovať – na doručení sa určite dohodneme.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk