Fialová

Vedeli ste, že fialovú farbu obľubujú najmä svojrázni, romantickí a vášniví ľudia? Ak uvažujete nad fialovým interiérom, prečítajte si o nej viac.

Fialová a jej význam

Fialová farba má množstvo významov. Môže byť nežná a romantická, ale aj zmyselná a tajomná. V každom prípade, fialová upokojuje a harmonizuje. Nesie v sebe ženskú energiu vody (modrá) a mužskú energiu ohňa (červená). Vzniká práve spojením týchto dvoch farieb. Obľubujú ju svojrázni, romantickí a vášniví ľudia s veľkou dávkou fantázie.

Odtiene fialovej

Červenofialová (#933D50)
Modrofialová (#83639D)
Purpurová fialová (#4A203B)
Signálna fialová (#904684)
Perlová fialová (#8773A1)
Pastelová fialová (#A38995)

Fialová v interiéri

Fialová farba je veľmi výrazná, preto sa často v interiéri volí len vo forme doplnkov. Ako každá farba, aj fialová má viacero odtieňov, preto sa netreba báť použiť ju aj na steny. Odporúča sa najmä do miestností, kde si človek rád oddýchne, napr. v relaxačných miestnostiach, spálni alebo v kúpeľni. Určite ju však treba voliť rozumne, aby nespôsobila opačný efekt.  

Produkty

https://www.farlesk.sk/produkt/dulux-colors-of-the-world/ https://www.farlesk.sk/produkt/het-brillant-creative/ https://www.farlesk.sk/produkt/het-hetmal-color/ https://www.farlesk.sk/produkt/primalex-inspiro-farebny/ https://www.farlesk.sk/produkt/supralux-season/

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Upozornienie

Predajňa je od 24.10.2020 otvorená aj naďalej v štandardných otváracích časoch uvedených kontakte. Ak je to možné, využite nákup online. Tovar vám radi privezieme. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info