Hnedá

Máte radi pohodlie? V tom prípade je hnedá farba ako stvorená pre vás. Prečítajte si, aký význam zohráva v našom živote a ako ju elegantne zakomponovať do interiéru.

Hnedá a jej význam

Hnedá farba vzniká spojením červenej, žltej a čiernej farby. Ide o farbu zeme, tepla, vytrvalosti a bezpečia. Preferujú ju ľudia, ktorí stoja nohami pevne na zemi a vedia hospodáriť s peniazmi. Hnedá sa považuje za všednú, nenápadnú, možno až nudnú farbu, avšak dokáže u človeka povzbudiť pokoj, racionalitu, zdravú myseľ a dôveru. Preferujú ju nekonfliktní ľudia a tí, ktorí sú vyčerpaní a bez energie. A tiež sa ňou obklopujú ľudí, ktorí si potrpia na vlastné pohodlie.

Odtiene hnedej

Hnedá (#A52A2A)
Olivová hnedá (#3E3C32)
Signálna hnedá (#7B5141)
Medená hnedá (#8F4E35)
Oriešková hnedá (#5A3A29)
Béžovohnedá (#79553C)
Perlová hnedá (#773C27)

Hnedá v interiéri

Hnedá farba v interiéri dokonale vytvorí pocit tepla, útulnosti a bezpečia. Ľudia, ktorí väčšinou volia hnedú, sú pevne spätí s domovom a vážia si tradície nielen s ním spojené. Miestnosti, v ktorej je zakomponovaná hnedá, dodáva elegantný štýl. V domácnosti ju väčšinou nájdeme ako farbu podlahy, dverí a drevených doplnkov. Rozhodne sa však netreba báť hnedých stien. Najčastejšie sa využíva v obývačke či kúpeľni, a to najmä jej čokoládový odtieň v kombinácii s krémovou alebo bielou.  

Produkty

https://www.farlesk.sk/produkt/dulux-colors-of-the-world/ https://www.farlesk.sk/produkt/het-brillant-creative/ https://www.farlesk.sk/produkt/het-klasik-color/ https://www.farlesk.sk/produkt/het-hetmal-color/ https://www.farlesk.sk/produkt/primalex-inspiro-farebny/

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info