Zelená

Zelená farba upokojuje a navodzuje príjemné pocity. Ľudia, ktorí majú radi zelenú, sú vytrvalí a nezľaknú sa žiadnych prekážok. Rozmýšľate nad zelenou farbou? V tom prípade čítajte ďalej.

Zelená a jej význam

O zelenej farbe je známe, že upokojuje a navodzuje príjemné pocity. Je farbou prírody, zdravých produktov a potravín. Vzniká kombináciou žltej a modrej farby, preto vyžaruje aj ich vlastnosti. Energické vyžarovanie zelenej sa dá charakterizovať aj ako životná sila a rovnováha, ktorá posilňuje telo i ducha. Ľudia, ktorí majú radi zelenú farbu, dokážu motivovať ostatných. Bývajú vyrovnanejší, statočnejší a pokojnejší. Sú vytrvalí a nezľaknú sa žiadnych prekážok.

Odtiene zelenej

Zelená (#53753C)
Smaragdová zelená (#28713E)
Listová zelená (#276235)
Trávová zelená (#3E753B)
Žltozelená (#68825B)
Mätová zelená (#007243)

Zelená v interiéri

Zelená v interiéri prináša kreativitu a hravosť. V interiéri sa hodí všade tam, kde sa produkujú nové myšlienky, ktoré práve zelená podporuje. Skvele sa hodí do pracovne a obývačky. Podľa feng shui by sa nemala kombinovať s bielou a zelenou, pretože tieto farby majú energiu kovu a zelená je farba dreva. Takáto kombinácia by mohla kreativitu utlmovať.  

Produkty

https://www.farlesk.sk/produkt/dulux-colors-of-the-world/ https://www.farlesk.sk/produkt/het-brillant-creative/ https://www.farlesk.sk/produkt/het-klasik-color/ https://www.farlesk.sk/produkt/het-hetmal-color/ https://www.farlesk.sk/produkt/primalex-inspiro-farebny/ https://www.farlesk.sk/produkt/supralux-season/

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info