Žltá

Žltá farba patrí do farieb základného spektra, pričom je jedna z najvýraznejších. Ľudské oko je na ňu mimoriadne citlivé, preto sa využíva aj v podobe značení. V domácnosti vie priniesť však teplo a pocit radosti. Poradíme vám ako použiť žltú farbu v interiéri.

Žltá a jej význam

Žltej farbe je často pripisovaný slnečný svit a budí dojem bohatstva. Žltá farba vyvoláva emócie dobrosrdečnosti a zároveň spravodlivosti. Pokiaľ je náter interiéru žltej farby, pôsobí majestátne a stimuluje intelekt, takže je vhodné pre osoby, ktoré si často berú svoju prácu domov. Žltá patrí do teplých farieb, ktoré rozjasnia vaše bývanie a dodajú mu radostný nádych.

Odtiene žltej

Žltá (#FFFF00)
Žiarivá žltá (#F5FF00)
Sírová žltá (#EAF044)
Zinková žltá (#F3E03B)
Dopravná žltá (#F0CA00)
Signálna žltá (#F7BA0B)
Zlatožltá (#E2B007)

Žltá v interiéri

Žltá vyplní váš interiér želaným dojmom elegantnosti alebo hravej radosti. Pre pocit elegantnosti v interiéri je vhodná kombinácia s bielou alebo čiernou farbou. Pokiaľ máte záujem o hravý, radostný dojem z vášho bývania, odporúčame vám kombinovať žltú farbu s červenou alebo tiež modrou farbou.

Produkty

https://www.farlesk.sk/produkt/ekokryl-lesk-v-2062/ https://www.farlesk.sk/produkt/eternal-mat-revital/ https://www.farlesk.sk/produkt/balakryl-uni-mat/ https://www.farlesk.sk/produkt/dulux-easycare/ https://www.farlesk.sk/produkt/esmal-color-farebna-maliarska-farba/ https://www.farlesk.sk/produkt/dulux-colors-of-the-world/

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info