Striekacia pištoľ ASTURO UR/S plus

Striekacia pištoľ ASTURO UR/S plus
Vyberte veľkosť
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
78,40 €
65,33 € bez DPH
Popis produktu
BODY pištoľ na farbu. Na výber 3 veľkosti trysiek.
Zistiť celý popis
Výrobca: Walmec
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

Striekacia pištoľ ASTURO UR/S plus

Technické údaje:

Maximálny povolený vstupný tlak vzduchu 7 Mpa

Rozsah bežne používaného tlaku vzduchu:

1.Pre podávanie náterových hmôt z nádobky 1,5 – 4 Mpa

2.Pre podávanie NH tlakovým spôsobom 2 – 5 Mpa

Priemerná spotreba vzduchu:

1.Pre gravitačný sací prívod NH 200 – 450 g/min.

2.Pre tlakový prívod NH 250 – 500 l/min.

Rozsah veľkosti objemu vystriekanej NH závisí od veľkosti trysky a typu NH

1.Sací prívod NH 20 - 350 g / min.

2.Gravitačný prívod NH 30 - 650 g / min.

3.Tlakový prívod NH 50 - 1400 g / mín.

Hmotnosť pištole 610 g

Objem nádržky 0,68 litra

Pripojovacie rozmery:

prívod vzduchu G1 / 4"

prívod NH M14 x 1,5

Uvedenie do prevádzky

Pred uvedením do prevádzky je nutné striekaciu pištoľ očistiť od konzervačných hmôt vhodným odmasťovačom a následným prestrieknutím pištole. Striekacia pištoľ je z výrobného závodu zostavená a zastriekaná . Ak chceme na pištoľ napojiť rýchlospojku, je to možné po demontáži skrutky prívodu vzduchu.

Ovládanie

Regulácia množstva náterových hmôt je prakticky doraz , ktorým je vymedzený zdvih ihly, ktorou je škrtený prietok materiálu v tryske.

Regulácia tvaru striekania, z otvoru v krídelkách hubice vychádza vzduch, ktorý vytvára tvar lúča. Jeho množstvo sa reguluje regulačným kolieskom, na ktorom je vyznačený spôsob funkcie. Otáčaním doľava sa zväčšuje privádzané množstvo vzduchu a lúč sa splošťuje.

UPOZORNENIE:

Pištoľ neponárajte po ukončení práce trvalo do riedidla. Poškodia sa tesnenia.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk