Jemne abrazívna leštiaca pasta RDX-23

Jemne abrazívna leštiaca pasta RDX-23
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
28,70 €
23,92 € bez DPH
Popis produktu
Jemná brúsna pasta na báze oxidu hliníka ku konečnej úprave povrchu.
Zistiť celý popis
Výrobca: Radex
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

Jemná brúsna pasta RADEX RDX-23 na báze oxidu hliníka je špeciálne určená na odstraňovanie malých škrabancov a brúsnych stôp, zrno Р2000-P3000, a vytváranie veľmi trvanlivej zrkadlovej konečnej úpravy v jednom kroku. Môže sa používať po brúsnej paste RADEX RDX-10 ako štandardná operácia.   Pokyny pre použitie: 1. Pred použitím dobre pretrepte. Nanášajte na čistý a riadne ošetrený povrch. Vyhnite sa použitiu na horúcich povrchoch a na priamom slnečnom svetle. 2. Ideálne sa nanáša pomocou čiernej leštiacej špongie RADEX RDE 02 na elektrickej alebo pneumatickej leštičke pri 2000-2500 ot./min. Nie je potreba vody. 3. Opracujte naraz malú plochu stredným tlakom. Keď prechádzate na novú plochu, znovu naneste pastu. Toto zníži spotrebu a zvýši efektívnosť. 4. Keď sa chyby odstránia, znížte tlak a pokračujte leštením do vysokého lesku. 5. Poutierajte Povrch poutierajte leštiacimi handričkami Radex Microfiber/ Ultrafiber. Efektívna na povrchy tmavých farieb pri odstraňovaní oparu, kruhových škrabancov a „hologramov“. Pasta nevysýcha a zvyšky po leštení sa dajú ľahko vyčistiť. Nerozlieva sa. Dokonale ladí so všetkými druhmi farieb a bezfarebných lakov. Neobsahuje silikóny. Len na profesionálne použitie!

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk