Brúsna oceľová vlna

Brúsna oceľová vlna
Vyberte drsnosť
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
3,90 €
3,25 € bez DPH
Popis produktu
Univerzálny výrobok na brúsenie, leštenie a čistenie rôznych povrchov z dreva, kovu, skla a kameňa. Oceľová vlna Rakso šetrne brúsi, jemne zhlazuje a bez poškriabania čistí.
Zistiť celý popis
Výrobca: Rozmaring
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

Vhodné použitie: Hrúbka 00: S týmto jemným druhom môžete napr. vyhladzovať drevo po morení, dôkladne čistiť umelohmotné žalúzie a záhradný nábytok ako aj leštiť hliník. Hrúbka 0: S týmto prostredným druhom môžete napr. vyhladzovať drevo po nanesení základného náteru, odstraňovať zvyšky nečistôt z kachličiek a kamenných podláh a leštiť medené rúrky a spojky pred letovaním. Hrúbka 1: S týmto prostredným druhom môžete napr. odstraňovať pomocou rozpúšťadiel starý lak zo starožitného nábytku, vyhladzovať drevo, čistiť podlahy z tvrdej gumy a prebrusovať sadrokartónové dosky. Hrúbka 2: S týmto prostredným druhom môžete napr. odstraňovať starú politúru a zvyšky vosku z kamenných mramorových podláh, rovnomerne a jemne nanášať čerstvý vosk alebo čistiť kovové odlievacie formy. Hrúbka 3: S týmto hrubým druhom môžete napr. zvýrazniť prirodzenú štruktúru na mäkkom dreve (borovica, smrek), bez škrabancov čistiť sklo a sklenené tvarovky ako aj zdrsňovať povrch starých náterov laku a pod. Hrúbka 4: S týmto hrubším druhom môžete napr. odstraňovať hrdzu a olej z kovových povrchov, čistiť prírodný a umelý kameň ako aj prebrúsiť staré drevo pred novým náterom. Hrúbka 5: S týmto najhrubším druhom môžete napr. odstrániť kal po morení zo žilkovaného povrchu dreva, bez škrabancov odstraňovať kvapky farby z okien alebo zbaviť nástroje jemnej hrdze.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk