DISTAR GRES MASTER Diamantový kotúč

DISTAR GRES MASTER Diamantový kotúč
Vyberte veľkosť
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
27,10 €
22,58 € bez DPH
Popis produktu
Diamantový rezací kotúč určený na rezanie aj najhrubších gresov.
Zistiť celý popis
Výrobca: DISTAR

Viac informácií o produkte

Každý rok prichádzajú na trh nové typy žulových dlaždíc so zvýšenou mrazuvzdornosťou a oteruvzdornosťou. Čoraz častejšie sa používa porcelánový gres s hrúbkou 14 až 20 mm. Takéto materiály sa dajú rezať bežnými diamantovými kotúčmi len veľmi ťažko. Počas rezania dochádza k prepáleniu kotúčov a ich deformácii. Kotúč Gres Master je navrhnutý špeciálne pre takéto zložité aplikačné podmienky. Evolventné turbo drážky vrstvy nesúcej diamanty sú efektívne zabudované do odolného materiálu a ochladzujú tak reznú zónu. Kotúč jemne prenikavá aj do najhrubších gresov. Gres Master patrí k najrýchlejšie režúcim kotúčom z celej rady Distar. Kotúč je vhodný aj na bežný porcelánový gres. Kvalita rezu je horšia ako pri kotúčoch Esthete a Decor Slim. Kotúč je dostupný v priemeroch 115 a 125 mm. Používa sa bez chladenia.

Kvalita rezu ++++

Rýchlosť rezu +++++

Životnosť kotúča ++++

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk