HG172 na kožu 4 v 1

HG172 na kožu 4 v 1
HG172 na kožu 4 v 1
HG172 na kožu 4 v 1
HG172 na kožu 4 v 1
HG172 na kožu 4 v 1
Na sklade (7 ks)
- utorok 16. 7. u vás
10,30 €
8,58 € bez DPH
Popis produktu
HG172 na kožu 4 v 1 čistí, vyživuje, chráni a udržiava kožu v dobrom stave.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577015176
Prepravná váha: 0,4 kg

Viac informácií o produkte

Prípravok HG 4 v 1 na kožu je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o anilínové a farbené druhy koží, ktoré sa používajú hlavne na nábytku, kufroch a taškách. Prípravok HG 4 v 1 na kožu je vyrobený na vodnej báze. Tento prípravok na čistenie kože ju aj vyživuje, vďaka čomu koža zostáva mäkká, pružná a perfektne chránená pred akoukoľvek špinou, škvrnami a potom. Navyše prípravok zvýrazní farbu a štruktúru kože.

  • Chráni, vyživuje, skrášľuje a čistí.
  • Obnovenie kvality kože už po jednom ošetrení.
  • Čistiaci prostriedok na anilínové a farbené druhy kože.
Použitie: 
  1. Zašpinenú, alebo inými prípravkami ošetrenú kožu najprv dobre očistite pomocou prípravku HG “Intenzívny čistič kože“. 
  2. Vyčistený povrch nechajte najprv 30 minút schnúť. 
  3. Naneste prípravok HG 4 v 1 na kožu na handričku alebo na špongiu a jemne ho votrite do čisteného povrchu. 
  4. Zhruba po 10 minútach môžete jemným trením handričky špinu z kože ľahko odstrániť. 
  5. Po ošetrení je koža dokonca preventívne chránená pred zašpinením a je zabránené aj jej vysúšaniu. 

Balenie: 250 ml

 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk