HG435 intenzívny čistič na dlažbu

HG435 intenzívny čistič na dlažbu
HG435 intenzívny čistič na dlažbu
HG435 intenzívny čistič na dlažbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
12,10 €
10,08 € bez DPH
Popis produktu
HG intenzívny čistič (super odstraňovač) je profesionálny, extrémne silný čistič na dlažbu.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 0000000000000

Viac informácií o produkte

HG extra silný čistič na dlažbu je profesionálny, extrémne silný čistič na odstraňovanie skutočne problematických znečistení z dlaždíc, obkladačiek a všetkých druhov prírodného kameňa, napríklad silného a starého znečistenia alebo (starých) vrstiev vosku, laku a podobných ochranných filmov.

  • Mimoriadne silný prostriedok na odstraňovanie mastnoty a nečistôt.
  • Odstraňuje mimoriadne odolnú špinu z dlažby, dlažobných kameňov a všetkých druhov prírodného kameňa.
  • Vhodný aj na odstránenie všetkých typov politúr a ochranných filmov.

Použitie:

  1. Rozpustite pol litra čističa na dlažbu v polovici vedra (5 l) vlažnej vody a naneste pomocou handry alebo mopu väčšie množstvo na plochu, ktorú budete čistiť. 
  2. Neošetrujte viac ako 10 až 15 m2 naraz. 
  3. Povrch riadne vydrhnite tvrdou kefou. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom ešte raz poriadne vydrhnite. Následne odstráňte roztok z podlahy pomocou handry alebo mopu. 
  4. Podlahu dôkladne umyte čistou vodou. Výsledkom je čistá dlažba! 1 liter vystačí približne na 35 – 100 m2.

Pre extrémne silné a odolné nečistoty z veľmi starých leštidiel a iných ochranných náterov: Rozpustite 1 liter vo vedre so 4 litrami vlažnej vody a postupujte podľa vyššie uvedených pokynov.

Na použitie s čistiacim strojom: Rozpustite 500 ml v 5 litroch vody, v závislosti od množstva nečistôt.

Balenie: 1 l

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk