Ručný valček WAGNER Easy Roller

Ručný valček WAGNER Easy Roller
Ručný valček WAGNER Easy Roller
Ručný valček WAGNER Easy Roller
Ručný valček WAGNER Easy Roller
Ručný valček WAGNER Easy Roller
Na sklade (4 ks)
- utorok 16. 4. u vás
41,50 €
34,58 € bez DPH
Popis produktu
Ručný maliarsky valček s pumpou a nasávacím nadstavcom. Nahrádza obľúbený model valčeka Handy Roller.
Zistiť celý popis
Výrobca: WAGNER
EAN: 4004025126963
Prepravná váha: 2 kg

Viac informácií o produkte

Valček Easy Roller s integrovaným farbiacim valčekom je cenovo výhodná alternatíva pre domácich majstrov. 

Výhody integrovaného zásobníka na farbu s objemom 550ml:

  • už žiadne namáčanie do farby, valček ťahá farbu priamo z vedra
  • prívod farby priamo do valčeka
  • žiadne kvapkanie a striekanie farby

Maľovanie valčekom nebolo nikdy také rýchle, jednoduché a čisté ako toto! Zabudnite na únavné ohýbanie a neustále vracanie sa dopredu a dozadu od steny alebo stropu. Všetky vnútorné farby na vodnej báze, ako sú emulzné, latexové a akrylové farby, sú ideálne pre EasyRoll. Farbu jednoducho dobre premiešajte, nasávaciu trubicu pripevnite k okraju vedra s farbou a nasajte farbu priamo do nádržky a môžete maľovať. Farba sa prenáša priamo do valčeka vďaka pohodlnej spúšti bez toho, aby spôsobovala kvapkanie alebo striekanie. Jedna plná nádrž vystačí na približne 5 m2.• Plošný výkon 15 m²/19 min • Šírka valčeka 230 mm • Výška vlasu 19 mm

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk