HG144 extra silný čistič škvŕn v spreji

HG144 extra silný čistič škvŕn v spreji
HG144 extra silný čistič škvŕn v spreji
HG144 extra silný čistič škvŕn v spreji
HG144 extra silný čistič škvŕn v spreji
HG144 extra silný čistič škvŕn v spreji
HG144 extra silný čistič škvŕn v spreji
HG144 extra silný čistič škvŕn v spreji
Na sklade (7 ks)
- utorok 23. 7. u vás
9,20 €
7,67 € bez DPH
Popis produktu
Čistenie škvŕn profesionálom.
Zistiť celý popis
Výrobca: HG
EAN: 8711577114923
Prepravná váha: 0,6 kg

Viac informácií o produkte

HG extra silný odstraňovač škvŕn je okrem iného posilnený aktívnym kyslíkom, vďaka čomu je schopný výrazne uľahčiť čistenie škvŕn a cielene odstrániť aj tie najodolnejšie škvrny od červeného vína, kávy, čokolády, omáčky, rúžu, krému na topánky, ovocnej šťavy, tuku a podobne, napríklad aj z kobercov, poťahov nábytku či auto poťahov. Vďaka aktívnemu kyslíku už nie sú problémom ani hlboké vsiaknuté škvrny.

  • Obohatený o aktívny kyslík.
  • Odstráni aj tie najodolnejšie škvrny.
  • Takmer na všetky typy textílií.
  • Mimoriadne účinný.

Účinok tohto extra silného čističa je ešte viac posilnený aktívnym kyslíkom. Odstráni škvrny takmer zo všetkých typov textílií ako sú koberce, čalúnenie alebo poťahy v aute. Zloženie s aktívnym kyslíkom je zárukou toho, že dokáže s ľahkosťou odstrániť aj mimoriadne odolné škvrny.

Použitie:

  1. Odolnosť farebného materiálu, na ktorý chcete aplikovať HG extra silný čistič škvŕn, vždy najskôr otestujte na čo najmenej viditeľnom mieste.
  2. Nastriekajte sprej na povrch, ktorý chcete vyčistiť, a nechajte výrobok niekoľko minút pôsobiť. 
  3. Uvoľnenú nečistotu odstráňte suchou, savou handrou.

Objem: 500ml

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk