Helios Spektra Termo Top

EkologickéEkologické
Zaujímavý produktZaujímavý produkt
Helios Spektra Termo Top
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
57,80 €
48,17 € bez DPH
Popis produktu
SPEKTRA Termo Top je tepelno-izolačný vnútorný náter na steny s vysokou krycou schopnosťou. Obsahuje duté výplne, ktoré vytvárajú tepelnú bariéru, vďaka ktorej je povrch teplejší a príjemnejší na dotyk. Spektra Termo Top v kombinácii s Spektra Termo vnútorným tmelom funguje tak, že udržiava izby chladné v lete a teplé v zime, čo značne znižuje náklady na energie za vykurovanie a ochladzovanie. Používanie oboch výrobkov efektívne zabraňuje vzniku kondenzácie a následne aj vzniku plesne.
Zistiť celý popis
Výrobca: HELIOS
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/l)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 l
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Oblasť aplikácie: Slúži ako ochrana a dekorácia stien a stropov. Vďaka pridaniu guľôčok dutého sklolaminátu je tepelná vodivosť náteru výrazne nižšia v porovnaní s bežnými nátermi na steny, čo umožňuje znižovanie nákladov na energie udržiava stenové povrchy teplé, čím zabraňuje vzniku kondenzácie a plesne. Unikátne zloženie umožňuje náteru odráža viac ako 90 % svetla, ktoré sa vráti naspäť do izby a rozžiari celý priestor. Náter vytvára priaznivé podmienky na bývanie, zatiaľ čo efekt sa výrazne zvýši, ak sa použije v kombinácii s tepelne izolačnou zložkou, SPEKTRA Termo vnútorný tmel. Vďaka vyššie uvedeným vlastnostiam, sú systémy SPEKTRA Termo vnútorný tmel a SPEKTRA Termo Top odporúčané pre všetky interiérové steny a stropy v bytoch a iných zariadeniach, hlavne ak dané zariadenie buď nemá tepelnú izoláciu alebo je zlej kvality. SPEKTRA Termo Top vnútorný náter na steny je vhodný na natieranie všetkých druhov minerálnych plastov, panelov z vláknitého cementu, betónu, panelov z omietkovej lepenky, tapiet vyrobených zo sklenených vlákien, papierových tapiet a starých náterov. Vlastnosti:
  • Obsahuje duté výplne, ktoré vytvárajú tepelnú bariéru, vďaka ktorej je povrch teplejší a príjemnejší na dotyk
  • Pomáha znížiť tvorbu kondenzácie vodnej pary na povrchu náteru
  • Viac ako 90 % odrazu vo vizuálnom a tepelnom spektre svetla
  • Reguluje vlhkosť v izbe
  • Zabraňuje vzniku plesni
  • Znižuje náklady za kúrenie, klimatizáciu a elektrinu
 

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk