HET HETLINE SENSITIVE Silikát

HET HETLINE SENSITIVE Silikát
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
22,00 €
18,33 € bez DPH
Popis produktu
Silikátová vodou riediteľná interiérová maliarska farba šetrná k životnému prostrediu a ľudskému zdraviu so zníženým rizikom alergických reakcií, vyššou odolnosťou proti plesniam a je vhodná na nátery omietok sanačných systémov s belosťou 95%.
Zistiť celý popis
Výrobca: HET
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Silikátová vodou-riediteľná interiérová maliarska farba šetrná k životnému prostrediu a ľudskému zdraviu s mimoriadne nízkym obsahom prchavých organických látok (VOC ≤0,1g / l), bez zmäkčovadiel, bez ťažkých kovov, bez prídavku biocídov, formaldehydu alebo donorov formaldehydu, bez parfumácie, bez foggingovo aktívnych substancií. Farba nepôsobí nepriaznivo na zdravú klímu v interiéri a vďaka svojmu zloženiu je znížené riziko nepriaznivých reakcií pri výmaľbe u alergikov a ľudí citlivých na prítomnosť chemických látok. Zásaditá minerálna povaha náteru znemožňuje rast plesní a znižuje riziko možného budúceho napadnutia.

Farba je určená na nátery stien a stropov. Vhodným podkladom sú vápenné a vápennocementové omietky, sanačné omietky (spĺňa požiadavku smernice WTA CZ č. 2-9-04 / D, tab. 4 limitujúcu použitie krycích vrstiev na sanačných omietkach z hľadiska priepustnosti pre vodné pary), betónové panely a monolity alebo súdržné vápenné, silikátové a stredne-disperzné (oteruvzdorné, neumývateľné) pôvodné nátery. V bielych a veľmi jemných pastelových odtieňoch je možné farbu použiť aj na nátery sadrokartónových alebo sadrovláknitých dosiek a pod.

Výrobok spĺňa požiadavky pre nátery povrchov, ktoré môžu prichádzať do nepriameho styku s potravinami. Náter vytvára veľmi matný, na dotyk mierne hrubý, vysoko paropriepustný povrch, ktorý je odolný voči štandardnej vlhkosti v miestnostiach a odolný voči oteru suchou látkou. Natretý povrch nesmie byť v stálom kontakte s vodou a nesmie byť vystavený kondenzujúcej vlhkosti. Zaschnutý náter krátkodobo odolá teplote okolo 70 ° C.

Farba je vhodná na nátery citlivého prostredia obytných aj verejných budov, škôl, škôlok, nemocníc, domovov dôchodcov a pod., a vzhľadom k silikátovej povahe aj na nátery väčšiny pamiatkových objektov.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk