Primalex Essence biela

EkologickéEkologické
Primalex Essence biela
Vyberte farbu
Vyberte objem
Vyberte si variantu!
Dostupnosť: Vyberte si variantu!
36,00 €
30,00 € bez DPH
Popis produktu
Primalex Essence je luxusná matná a úplne umývateľná biela interiérová farba s najlepšími surovinami a vysokými nárokmi na technické parametre. Biela farba Primalex Essence je zárukou dlhodobo dokonalého vzhľadu vašich stien a stropov a zároveň spĺňa požiadavky, ktoré sa kladú na moderné interiérové nátery z hľadiska umývateľnosti, takže je vhodná aj do miestnosti, kde dochádza k občasnému kontaktu s parou a vodou.
Zistiť celý popis
Výrobca: PRIMALEX
EAN: 0000000000000
Kalkulačka spotreby - zistite koľko farby potrebujete
Výdatnosť farby (m2/kg)
Počet vrstiev
Plocha v m2
Potrebujete
0 kg
Bude vám stačiť:

Viac informácií o produkte

Biela symbolizuje nové začiatky, a preto je tým najlepším základom vášho interiéru a jeho novej podoby. Keď chcete zmenu, biela prináša čistotu a vzdušnosť. Zároveň upokojuje a ponúka otvorenosť pre ďalšie nápady. Nepodlieha módnym trendom, a preto vás neomrzí. Len najlepšie suroviny a vysoké nároky na technické parametre nás mohli uspokojiť pri príprave tejto novinky. Primalex Essence Biela je prvotriedny produkt pre vaše interiéry. Ponúkame vám úplne umývateľnú a zároveň vysoko kryciu farbu s hlboko matným finálnym vzhľadom a ľahkou aplikáciou, ktorá garantuje dlhodobo dokonalý vzhľad vašich stien a stropov.

Vhodná na maľovanie vnútorných stien a stropov kúpeľní, detských izieb, kuchýň a ďalších luxusných interiérov v privátnom a komerčnom sektore (na podklady typu: minerálne a sadrové omietky, sadrokartónové dosky, reliéfne tapety, alebo materiály na báze sklených vlákien, murivo a betón) a to aj v priestoroch, kde je predpoklad vyššieho zaťažovania. Na odstránenie bežných nečistôt je možné použiť iba navlhčenú handričku bez rizika poškodenia náteru.

Farby laky Farlesk: eshop a predajňa s parkoviskom v Bratislave

Ponúkame kvalitné farby na steny, fasádu, drevo, kov alebo betón od známych výrobcov ako Chemolak, Dulux, Luxol, Primalex, Balakryl a mnohých ďalších. Viete, ako vybrať farbu na stenu? Mala by byť skvelou dekoráciou, ktorá vám bude robiť celý deň dobrú náladu, ale aj funkčným pomocníkom proti vlhkosti a plesniam. Obľúbený odtieň farby vám namiešame na mieru.

Objavte široký výber farieb na drevo. Ponúkame rôzne lazúry, laky a impregnačné nátery, ktoré vdýchnu drevu nový život a ochránia ho pred poveternostnými vplyvmi. U nás nájdete základné, vrchné ale aj protipožiarne nátery na všetky druhy dreva. Zateplůjete dom alebo potrebujete ošetriť betónovú stenu, či podlahu. Vyberte si zo širokej ponuky akrylátových, silikónových alebo latexových fasádnych farieb alebo špeciálne penetračné nátery a krycie farby na betón. Trápia vás v domácnosti trhliny a škáry? U nás si vyberiete aj tmely, lepidlá na rôzne povrchy ako drevo, kov, keramiku, ale aj pružné tmely, či tmely so špeciálnymi vlastnosťami.

Staviate alebo rekonštruujete dom, či byt? Príďte k nám, poradíme vám aké lepidlá a stavebné zmesi sú pre vás najlepšie. U nás nájdete jemné sadrové omietky rôznych hrúbok a tmely na sadrokartón značky Rigips. Ponúkame aj hydroizolačné stierky od výrobcu Soundal. V tejto kategórii nájdete kvalitné lepidlá na drevo od značky Duvilax, Pattex a Henkel. Ak potrebujete vyrovnať podlahu, môžete siahnuť po vyrovnávacích hmotách od značky Ceresit.

Zbavte sa nečistôt, škvŕn či vodného kameňa s overenou čistiacou chémiou do domácnosti od výrobcov ako Chemolak a Henkel. Okrem týchto značiek u nás nájdete aj ochranné prípravky na drevené parkety, reštaurátory nábytku pre tmavé aj svetlé drevo. Máme široký výber výrobkov od firmy HG, či už sa jedná o rôzne čističe na kožu, odstraňovače silikónu, pracie a bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn a odstraňovače hrdze v domácnosti. Ponúkame aj špeciálnu bazénovú chémiu pre úpravy bazénovej vody od značky Mastersil.


Doručujeme rýchlo, ale radi vám poradíme aj osobne v kamennej predajni na Mierovej 228 v Bratislave, kde môžete bez problémov zaparkovať. Zabezpečujeme miešanie interiérových farieb na mieru. U nás nájdete aj pomocné náradie pre remeselníkov, špachtle, hladidlá, zakrývací materiál aj ochranné pomôcky. Sme najväčší v Bratislave a máme 25 rokov skúseností. U nás si určite dobre vyberiete. 

Farlesk s.r.o., Mierová 228, Bratislava 82105, 0243191190, objednavky@farlesk.sk